Jennifer Coolidge w obsadzie serialu “The Watcher” Ryana Murphy’ego

The Watcher Jennifer Coolidge
The Watcher Jennifer Coolidge w serialu Ryana Murphy’ego / Foto Prime: Wikimedia Commons

Jennifer Coolidge (“Jak boss”, “Obiecująca. Młoda. Kobieta.”) dołączyła do Naomi Watts i wystąpi w nadchodzącym serialu Ryana Murphy’ego “The Watcher”. Opowie on o tytułowym “Obserwatorze” – tajemniczym, anonimowym mężczyźnie, który terroryzuje pewną parę po tym, jak wprowadza się ona do jego byłego domu. Historia oparta jest na faktach.

The Watcher Jennifer Coolidge w serialu Ryana Murphy’ego

Historia, na której wzorowana będzie fabuła “The Watcher”, jest porażająca. W 2014 roku pewne małżeństwo wykupiło piękny dom w New Jersey, który pamięta jeszcze czasy początku XX wieku. Sielanka nie trwała długo: wkrótce po przybyciu pod nowy adres zaczęły przychodzić upiorne listy. Ich adresatem był tytułowy “Obserwator”, który twierdził, że przygląda się domostwu od dziesięcioleci. W jednej z wiadomości napisał: “Jestem «Obserwatorem». Dostarczcie mi swoją młodą krew”.

Para zaczęła obawiać się o życie swoje i swoich dzieci. W innych listach “Obserwator” pisał, że musi wiedzieć, kto śpi w której sypialni, żeby mógł “wszystko dokładnie zaplanować”. Straszył też małżeństwo, pytając, czy już odkryło, co “kryje się w ścianach”. Nabywcy próbowali sprzedać dom, ale bez powodzenia.

The Watcher Serial o upiornym prześladowcy – autentyczna historia

Rolę główną zagra w serialu Naomi Watts, która pojawi się jako Maria Broaddus. Jej mężem, Derekiem Broaddusem, będzie Bobby Cannavale. W obsadzie znajdują się też Mia Farrow i Westley Cole Bator. Murphy pracuje nad serialem ze swoim stałym partnerem zawodowym, Ianem Brennanem (“Glee”, “Królowe krzyku”), który będzie też jednym z producentów wykonawczych.

Wiadomo, że przynajmniej jeden odcinek wyreżyseruje duet Henry Joost-Ariel Schulman – odpowiedzialny m.in. za horror “Paranormal Activity 3″ oraz dreszczowiec “Nerve” z Emmą Roberts.

Jennifer Coolidge jest najbardziej znana ze swoich występów komediowych – widzieliśmy ją jako matkę Stiflera w kilku odsłonach serii “American Pie”; grała też Sophie Kachinsky w sitcomie “Dwie spłukane dziewczyny”.

Previous Article
Queer Eye sezon 6

"Queer Eye" powraca z 6. sezonem - znamy datę premiery przebojowego programu Netfliksa

Next Article
Tom Holland jako James Bond

Tom Holland chce zagrać Bonda. Jakie są szanse, że przejmie rolę po Craigu?

Related Posts
Total
0
Share