Jennifer Coolidge w obsadzie serialu “The Watcher” Ryana Murphy’ego

The Watcher Jennifer Coolidge
The Watcher Jennifer Coolidge w serialu Ryana Murphy’ego / Foto Prime: Wikimedia Commons

Jennifer Coolidge (“Jak boss”, “Obiecująca. Młoda. Kobieta.”) dołączyła do Naomi Watts i wystąpi w nadchodzącym serialu Ryana Murphy’ego “The Watcher”. Opowie on o tytułowym “Obserwatorze” – tajemniczym, anonimowym mężczyźnie, który terroryzuje pewną parę po tym, jak wprowadza się ona do jego byłego domu. Historia oparta jest na faktach.

The Watcher Jennifer Coolidge w serialu Ryana Murphy’ego

Historia, na której wzorowana będzie fabuła “The Watcher”, jest porażająca. W 2014 roku pewne małżeństwo wykupiło piękny dom w New Jersey, który pamięta jeszcze czasy początku XX wieku. Sielanka nie trwała długo: wkrótce po przybyciu pod nowy adres zaczęły przychodzić upiorne listy. Ich adresatem był tytułowy “Obserwator”, który twierdził, że przygląda się domostwu od dziesięcioleci. W jednej z wiadomości napisał: “Jestem «Obserwatorem». Dostarczcie mi swoją młodą krew”.

Para zaczęła obawiać się o życie swoje i swoich dzieci. W innych listach “Obserwator” pisał, że musi wiedzieć, kto śpi w której sypialni, żeby mógł “wszystko dokładnie zaplanować”. Straszył też małżeństwo, pytając, czy już odkryło, co “kryje się w ścianach”. Nabywcy próbowali sprzedać dom, ale bez powodzenia.

The Watcher Serial o upiornym prześladowcy – autentyczna historia

Rolę główną zagra w serialu Naomi Watts, która pojawi się jako Maria Broaddus. Jej mężem, Derekiem Broaddusem, będzie Bobby Cannavale. W obsadzie znajdują się też Mia Farrow i Westley Cole Bator. Murphy pracuje nad serialem ze swoim stałym partnerem zawodowym, Ianem Brennanem (“Glee”, “Królowe krzyku”), który będzie też jednym z producentów wykonawczych.

Wiadomo, że przynajmniej jeden odcinek wyreżyseruje duet Henry Joost-Ariel Schulman – odpowiedzialny m.in. za horror “Paranormal Activity 3″ oraz dreszczowiec “Nerve” z Emmą Roberts.

Jennifer Coolidge jest najbardziej znana ze swoich występów komediowych – widzieliśmy ją jako matkę Stiflera w kilku odsłonach serii “American Pie”; grała też Sophie Kachinsky w sitcomie “Dwie spłukane dziewczyny”.

Previous Article
Queer Eye sezon 6

"Queer Eye" powraca z 6. sezonem - znamy datę premiery przebojowego programu Netfliksa

Next Article
Tom Holland jako James Bond

Tom Holland chce zagrać Bonda. Jakie są szanse, że przejmie rolę po Craigu?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share