“Peacemaker” – oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu HBO Max. John Cena robi zadymę

Peacemaker zwiastun
Peacemaker zwiastun serialu / Foto Prime: HBO Max, Warner Bros., Troll Court Entert., The Safran Comp.

Nowy zwiastun serialu superbohaterskiego “Peacemaker” daje fanom lepszy wgląd w widowisko. W klipie zadaniem tytułowego bohatera (w tej roli niezawodny John Cena) jest wytropienie i zlikwidowanie grupy nazywanej “Motylami”. W misji charyzmatycznemu mięśniakowi towarzyszą m.in. Leota (Danielle Brooks) i Emilia (Jennifer Holland).

Peacemaker Zwiastun widowiskowej produkcji HBO Max

Premiera pierwszego odcinka “Peacemakera” w Stanach Zjednoczonych odbędzie się już 13 stycznia 2022 roku. Scenariusz wszystkich epizodów przygotował James Gunn, który jest też reżyserem pierwszych trzech odcinków. Serial bazujący na wydawnictwach DC Comics będzie emitowany na platformie streamingowej HBO Max, prawdopodobnie przez osiem tygodni.

John Cena występuje w serialu jako Christopher Smith. Jego wzniosła, tytułowa ksywka to, oczywiście, ściema i ironiczne zagranie ze strony twórców. Peacemaker to bowiem na wpół obłąkany, do bólu patriotyczny, a przy tym pozbawiony litości zabójca, który “pokój” chce osiągnąć za wszelką cenę.

Mężczyzna ma swoją własną definicję prawa i porządku; posunie się bardzo daleko, by spełniły się jego cele. Rzecz dzieje się wkrótce po wydarzeniach z “Legionu samobójców” (2021), a widzowie uczestniczą w misjach wykonywanych przez Peacemakera. W obsadzie znajdują się też Robert Patrick (“Terminator 2: Dzień sądu”), Steve Agee i Freddie Stroma.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy o superbohaterach

Filmografię Johna Ceny zamyka komedia serwisu Hulu “Vacation Friends”, która okazała się takim przebojem streamingowym, że tuż po premierze zaplanowano sequel – “Honeymoon Friends”.

Peacemaker Zwiastun serialu – wideo

Previous Article
Wieczny singiel premiera

Premiera Netfliksa: świąteczna komedia romantyczna "Wieczny singiel"

Next Article
Joe Bell Premiera

Premiery CANAL+: "Joe Bell". Mark Wahlberg w zaskakującym, dramatycznym wcieleniu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share