“Peacemaker” – oficjalny zwiastun serialu HBO Max z Johnem Ceną

Peacemaker zwiastun
Peacemaker Zwiastun / Foto AZN: HBO Max, Warner Bros., Troll Court Entert., The Safran Comp.

Podczas konwentu fanowskiego DC FanDome zaprezentowano oficjalny, trzyminutowy zwiastun serialu “Peacemaker”. Od miesięcy wiadomo, że to najgorętsza z wyczekiwanych premier HBO Max – teraz otrzymaliśmy potwierdzenie tej tezy.

Peacemaker Zwiastun serialu z Johnem Ceną

Serial “Peacemaker” będzie liczył osiem odcinków – pierwszy z nich zadebiutuje na platformie HBO Max 13 stycznia 2022 roku. John Cena występuje w serialu jako Christopher Smith. Jego wzniosła, tytułowa ksywka to, oczywiście, ściema i ironiczne zagranie ze strony twórców. Peacemaker to bowiem na wpół obłąkany, do bólu patriotyczny, a przy tym pozbawiony litości zabójca, który “pokój” chce osiągnąć za wszelką cenę.

Mężczyzna ma swoją własną definicję prawa i porządku; posunie się bardzo daleko, by spełniły się jego cele. Rzecz dzieje się wkrótce po wydarzeniach z “Legionu samobójców” (2021), a widzowie uczestniczą w misjach wykonywanych przez Peacemakera. I film, i serial przygotował James Gunn.

Podczas konwentu DC FanDome, organizowanego z myślą o fanach komiksów, pokazano oficjalny, trzyminutowy zwiastun “Peacemakera”. Klip zapowiada mnóstwo kapitalnej zabawy i kupę śmiechu. Widzimy w nim między innymi głównego bohatera, tańczącego, jakby jutro nie istniało przy muzyce z płyty winylowej; słyszymy, jak głosi śmiałą tezę: “dzieci rodzą się albo ładne, albo takie, jakby przyszły na świat przez odbyt”.

Gunn zapowiada, że Peacemaker w wydaniu Ceny to “największy dupek pod słońcem” oraz “wieczny frat boy”.

Pomagierami bohatera w serialu będą Leota Adebayo (w tej roli znana z “Orange Is the New Black” Danielle Brooks), John Economos (Steve Agee), Emilia Harcourt (Jennifer Holland) i Clemson Murn (Chukwudi Iwuji). W obsadzie zobaczymy też Roberta Patricka, Freddiego Stromę i Lochlyna Munro.

Peacemaker Zwiastun HBO Max

Previous Article
Sukcesja sezon 3 kiedy

Premiera: 3. sezon serialu "Sukcesja" już dostępny w HBO GO

Next Article
Iron Mike Harvey Keitel

Harvey Keitel dołącza do obsady serialu "Iron Mike" - biografii Mike'a Tysona

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share