Rośnie obsada filmu “The Pale Blue Eyes”. Gillian Anderson u boku Christiana Bale’a

The Pale Blue Eyes Gillian Anderson
The Pale Blue Eyes Gillian Anderson w obsadzie nowego thrillera / Foto Prime: Wikimedia Commons

“The Pale Blue Eyes” to tytuł nowej produkcji Scotta Coopera – twórcy dramatu kryminalnego “Pakt z diabłem”. Obraz może okazać się jedną z ciekawszych premier przyszłego roku. Do gwiazdorskiej obsady filmu dołączyła właśnie Gillian Anderson. Na planie zdjęciowym będzie partnerowała m.in. Christianowi Bale’owi.

The Pale Blue Eyes Gillian Anderson w obsadzie nowego filmu Netfliksa

Gillian Anderson – najbardziej kojarzona jako agentka Dana Scully w serialu “Z archiwum X” – w ostatnich latach zasłynęła zwłaszcza dzięki serialom Netfliksa. W bijącym rekordy popularności “The Crown” wcieliła się w Margaret Thatcher, a w komediodramacie “Sex Education” gra terapeutkę Jean Milburn, matkę głównego bohatera.

53-latka dołączyła do obsady dreszczowca “The Pale Blue Eyes”, który przygotowuje Scott Cooper (“Poroże”). Poza nią ansambl aktorski zasilili Robert Duvall (“Wdowy”) i Timothy Spall (“Spencer”). Produkcja realizowana jest właśnie dla giganta VOD.

Dotychczas kontrakt na rolę w filmie podpisali: Christian Bale, Lucy Boynton, Toby Jones, Charlotte Gainsbourg, Fred Hechinger, Steven Maier, Charlie Tahan i Harry Melling. Bale wcieli się w postać nowojorskiego detektywa Augustusa Landora, a Melling będzie pisarzem, Edgarem Allanem Poe. Częściowo oparty na faktach thriller to adaptacja literackiego oryginału Louisa Bayarda. Rzecz dzieje się w Akademii Wojskowej w West Point, gdzie dochodzi do zagadkowych zabójstw.

“The Pale Blue Eyes” powstaje w Pittsburghu i doczeka się dystrybucji na platformie VOD Netflix.

Previous Article
Dolph Lundgren

Powstanie spin-off "Rocky'ego" z udziałem Ivana Drago?

Next Article
Szef roku premiera

Premiera: nowa komedia z Javierem Bardemem, "Szef roku"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share