“Sex Education”: potwierdzono, że sezon 4. będzie rozgrywał się w college’u. Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia!

Sex Education Sezon 4 Fabuła serialu – wszystko, co wiemy o nadchodzących odcinkach i obsadzie. Ujawniono, kiedy aktorzy wejdą na plan zdjęciowy.
Sex Education sezon 4 fabuła
Sex Education Sezon 4 Fabuła serialu – co wiemy / Foto Prime Movies: Netflix

Pod koniec września emisja serialu Netfliksa “Sex Education” została oficjalnie przedłużona na kolejny, 4. sezon. Miało to miejsce zaledwie kilka dni po premierze serii trzeciej. Obecnie trwają castingi do nowych ról w serialu. Ujawniono informacje o nowych postaciach, które potwierdzają jedną z tez na temat fabuły. Wiadomo też, kiedy rozpoczną się zdjęcia do 4. serii.

Sex Education Sezon 4 Fabuła serialu – co wiemy

Czwarty sezon serialu będzie – przynajmniej częściowo – rozgrywał się w college’u. Skąd to wiemy? O tym poniżej. Nie musi to oznaczać, że akcja całkowicie zostanie przeniesiona z liceum na kampus uniwersytecki, ale wiadomo, że niektórzy bohaterowie nowych odcinków to już studenci.

Wiadomo, że w 4. sezonie “Sex Education” do fabuły wprowadzone zostaną dwie zupełnie nowe postacie – obie będą osobami transpłciowymi. Dotychczas w serialu pojawiała się między innymi lesbijska para (Lily i Ola), a także biseksualny Adam oraz jego ukochany, Eric, ale nigdy nie przedstawiono widzom bohaterów reprezentujących literę “T” w skrótowcu LGBTQ.

Zmieni się to w przyszłym roku. Jedna z osób odpowiedzialnych za scenariusze kolejnych odcinków, Krishna Istha, ujawnia, że w 4. sezonie “Sex Education” część akcji będzie toczyć się wokół Abbi i Kenta. Trwają castingi do ról transpłciowych. Oto, co wiemy o nowych bohaterach:

— Abbi to młoda, transpłciowa kobieta, przypominająca Winonę Ryder z lat dziewięćdziesiątych. Jest pewna siebie i swojej tożsamości płciowej. Abbi to liderka w swojej college’owej grupie, prawdziwa “królowa pszczelego gniazda”. Każda dziewczyna albo chce być jak Abbi, albo chce się z nią przyjaźnić. To postać pogodna, magnetyczna, dobroczynna i lojalna. Kiedy ujawniła, że jest osobą trans, została wyrzucona z domu przez konserwatywnych rodziców. (…)

Sex Education Sezon 4 – start zdjęć, castingi

— Kent to męska osoba transpłciowa. Jest odrobinę głupkowaty i zapominalski, ale potrafi słuchać jak mało kto. Jest chłopakiem Abbi. Razem tworzą silną parę – o takim związku marzą wszyscy i wszyscy ich też kochają. Kent nie chce być jednym z “popularnych dzieciaków”, tak jak Abbi, ale zna swoją tożsamość. (…)

Zdjęcia do nowych odcinków serialu ruszą w kwietniu 2022 roku na terenie Walii. Informacje o castingu potwierdzają, że 4. sezon “Sex Education” choć częściowo przeniesie się z Moordale Secondary School na kampus uniwersytecki.

Czekamy na dalsze wieści w sprawie serialu.

Previous Article
John Krasinski Superman

John Krasinski jako animowany Superman, The Rock jako... jego pies

Next Article
Kevin Spacey musi zapłacić 31 mln

Kevin Spacey wezwany do zapłaty ponad 30 mln USD twórcom "House of Cards"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share