“Squid Game”, sezon 2. – Netflix potwierdza, że powstaną kolejne odcinki serialu

Squid Game Sezon 2. potwierdzony! Powstaną kolejne odcinki hitowej produkcji Netfliksa o rozgrywce na śmierć i życie. Znamy imię głównego bohatera.
Squid Game sezon 2
Squid Game Sezon 2. powstanie! / Foto Prime Movies: Kanał “Netflix” w serwisie YouTube

To było do przewidzenia: serial “Squid Game”, będący jednym z największych hitów w historii serwisu Netflix, doczeka się 2. sezonu. O powstaniu kolejnych odcinków poinformował Hwang Dong-hyuk – twórca serialu, jego reżyser i scenarzysta.

Squid Game Sezon 2. serialu potwierdzony

Koreańczyk zapowiedział nadejście 2. sezonu “Squid Game” w rozmowie z serwisem “AP Entertainment”. Stwierdził, że zapotrzebowanie na kolejną serię, a nawet presja, by takowa powstała, były na tyle duże, że podjęto decyzję o przedłużeniu serialu. Hwang Dong-hyuk uległ presji fanów, którzy pokochali “Squid Game” i nie wyobrażają sobie, że mógłby on nie wrócić na ekrany.

Na razie Hwang Dong-hyuk obmyśla koncept drugiego sezonu i przymierza się do prac nad scenariuszem. Nie wiadomo, kiedy dokładnie “Squid Game” wróci z nowymi odcinkami; nie jest też pewne, kiedy ruszą zdjęcia na planie. Reżyser dodaje: “Gi-hun znów będzie bohaterem 2. sezonu i będzie próbował zrobić coś dobrego dla świata”.

Seong Gi-hun (alias #456) to główny bohater serialu, grany przez Lee Jung-jae’go. W serialu “Squid Game” grupa osób wywodzących się z różnych grup społecznych startuje w wyjątkowej, ale też niebezpiecznej rozgrywce. Do wygrania jest majątek: ponad 45 mld KRW. “Bloomberg News” informuje, że serial mógł przynieść twórcom zyski sięgające nawet 900 mln dolarów.

Previous Article
Extrapolations Edward Norton

Edward Norton w obsadzie serialu "Extrapolations", o skutkach zmian klimatu

Next Article
Spider-Man: Bez drogi do domu Tobey Maguire

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - czy w filmie wystąpią trzej odtwórcy tytułowej roli, Holland, Garfield i Maguire?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share