Powstanie spin-off “Rocky’ego” z udziałem Ivana Drago?

Dolph Lundgren
Dolph Lundgren wierzy, że powstanie nowy spin-off “Rocky’ego” / Foto Prime: United Artists, MGM, United International Pictures

Dolph Lundgren ma w swoim dorobku cały katalog charakterystycznych ról. Jednak dla wielu widzów słynny ekranowy twardziel na zawsze pozostanie rosłym pięściarzem z Rosji i wielkim rywalem Rocky’ego Balboa – Ivanem Drago. Okazuje się, że są szanse na powstanie nowego filmu o losach blondwłosego boksera.

Dolph Lundgren opowiada o “Creedzie II” oraz potencjalnym filmie o Ivanie Drago

Dolph Lundgren (“Niezniszczalni”) rozmawiał niedawno z dziennikarzami serwisu “The Hollywood Reporter”. Podczas wywiadu promował swój film “Castle Falls” oraz odniósł się do “Aquamana 2”. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat “Creeda II”, w którym pojawiają się Lundgren, Sylvester Stallone oraz Florian Munteanu (ostatni gra syna Ivana Drago – Viktora).

64-letni aktor szwedzkiego pochodzenia powiedział, że w “Creedzie II” miała znaleźć się scena drugiej walki Rocky’ego i Ivana, ale została usunięta w postprodukcji:

— To był dobry moment w filmie – stworzony z myślą o fanach serii. Szybka walka, która, moim zdaniem, wyszła całkiem zgrabnie. Niestety, reżyser (Steven Caple Jr. – przyp.) i przedstawiciele studia uznali scenę za zbędną, byli przekonani, że ona nie wnosi nic do filmu.

Pozostając w temacie serii o Rockym, Lundgren dodał od siebie, że być może wkrótce znów wcieli się w ikoniczną postać rosyjskiego mistrza pięściarskiego:

— Tak przy okazji – o ile dobrze rozumiem, trwają rozmowy na temat spin-offu z udziałem Ivana Drago, który powstałby przy współudziale MGM (Metro-Goldwyn-Mayer – przyp.). Być może Drago powróci w nowym filmie.

Filmografię Dolpha Lungrena zamyka tegoroczna komedia “Pups Alone”, z udziałem Danny’ego Trejo i Malcolma McDowella.

Previous Article
Matrix Zmartwychwstania zapowiedź

Nowy klip z filmu "Matrix Zmartwychwstania" - nostalgiczny powrót do przeszłości

Next Article
The Pale Blue Eyes Gillian Anderson

Rośnie obsada filmu "The Pale Blue Eyes". Gillian Anderson u boku Christiana Bale'a

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share