Nowy klip z filmu “Matrix Zmartwychwstania” – nostalgiczny powrót do przeszłości

Matrix Zmartwychwstania zapowiedź
Matrix Zmartwychwstania Zapowiedź wideo / Foto Prime: Warner Bros., Village Roadshow

Na youtube’owym kanale studia Warner Bros. Pictures pojawił się nowy klip promujący film “Matrix Zmartwychwstania”. Widowisko science-fiction ma swoją premierę już za około dwa tygodnie. Z tej okazji w sieci ukazał się przedsmak kontynuacji o wymownym tytule: “Déjà Vu”.

Matrix Zmartwychwstania Zapowiedź wideo wywołuje uczucie déjà vu

Filmik trwa sześćdziesiąt sekund i stanowi zapowiedź “Matriksa 4”. Przewijają się w nim sceny, które widzieliśmy w niedawnych zwiastunach, ale też zupełnie nowe ujęcia. Częścią promocyjnego wideo są też retrospekcyjne sekwencje z poprzednich odsłon serii. Niekiedy zostają one zestawione z nowymi scenami – na przykład, gdy Neo (Keanu Reeves) budzi się nago w kapsule wypełnionej podejrzanym płynem i okazuje się, że jest podłączony do systemu Matriksa.

W innej scenie widzimy jednego z agentów – z wyglądu przypomina on Thompsona (Matt McColm), choć został zagrany przez innego aktora. W klipie “Déjà Vu” powracają znane motywy wizualne, które wielokrotnie przewijały się przez wcześniejsze części serii.

“Matrix Zmartwychwstania” to czwarta odsłona uwielbianej serii fantastycznonaukowej. Poprzednie trzy części (z lat 1999-2003) wyreżyserowały siostry Lana i Lilly Wachowskie. Tegoroczne “Zmartwychwstania” przygotowała tylko pierwsza z nich. Pierwszy “Matrix” wywalczył aż cztery Oscary: za efekty specjalne, najlepszy dźwięk, montaż oraz montaż dźwięku.

Film “Matrix Zmartwychwstania” debiutuje na ekranach polskich kin 22 grudnia. W sequelu wystąpili Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Brian J. Smith, Christina Ricci, Jada Pinkett Smith, Max Riemelt, Daniel Bernhardt i Lambert Wilson.

Matrix Zmartwychwstania Klip promocyjny

Previous Article
Renfield Awkwafina

Awkwafina w obsadzie filmu o Drakuli. Zagra u boku Nicolasa Cage'a

Next Article
Dolph Lundgren

Powstanie spin-off "Rocky'ego" z udziałem Ivana Drago?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share