Nowe plakaty z wizerunkami postaci z filmu “Matrix Zmartwychwstania”

Matrix Zmartwychwstania plakaty
Matrix Zmartwychwstania plakaty z filmu / Foto Prime Movies: Twitter.com/TheMatrixMovie; Warner Bros., Village Roadshow

Promocja filmu science-fiction “Matrix Zmartwychwstania” trwa w najlepsze. Na twitterowym profilu widowiskowej produkcji pojawiły się zupełnie nowe plakaty z wizerunkami kolejnych bohaterów – jednym z nich jest, oczywiście, Neo w wykonaniu Keanu Reevesa. Do premiery “Matriksa 4” można już odliczać dni!

Matrix Zmartwychwstania Plakaty promujące film

Warner zaprezentował łącznie osiem promocyjnych plakatów. Przedstawiają one: Keanu Reevesa jako Neo, Carrie-Anne Moss jako Trinity, Yahyę Abdula-Mateena II jako Morfeusza, Jessikę Henwick w roli Bugs, a ponadto Neila Patricka Harrisa, Priyankę Choprę, Jonathana Groffa i inną aktorkę, której nazwiska na razie nie znamy (postać w charakterystycznym, cyberpunkowym uczesaniu i ciemnych okularach).

“Matrix Zmartwychwstania” to czwarta odsłona uwielbianej serii fantastycznonaukowej. Poprzednie trzy części (z lat 1999-2003) wyreżyserowały siostry Lana i Lilly Wachowskie. Tegoroczne “Zmartwychwstania” przygotowała tylko pierwsza z nich. Pierwszy “Matrix” wywalczył aż cztery Oscary: za efekty specjalne, najlepszy dźwięk, montaż oraz montaż dźwięku.

Premierę “Matriksa 4” zaplanowano na 22 grudnia tego roku – w filmie Neo powraca do tytułowej “Macierzy” i jest prześladowany przez wizje wspomnień sprzed wielu lat. W obsadzie znajdują się też Brian J. Smith, Christina Ricci, Jada Pinkett Smith, Max Riemelt, Daniel Bernhardt i Lambert Wilson.

Matrix Zmartwychwstania Plakaty; premiera coraz bliżej

Previous Article
Kevin Spacey musi zapłacić 31 mln

Kevin Spacey wezwany do zapłaty ponad 30 mln USD twórcom "House of Cards"

Next Article
Mj Rodriguez

Mj Rodriguez marzy o współpracy ze Scarlett Johansson: "Mogłybyśmy dużo się od siebie nauczyć"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share