Nowe plakaty z wizerunkami postaci z filmu “Matrix Zmartwychwstania”

Matrix Zmartwychwstania plakaty
Matrix Zmartwychwstania plakaty z filmu / Foto Prime Movies: Twitter.com/TheMatrixMovie; Warner Bros., Village Roadshow

Promocja filmu science-fiction “Matrix Zmartwychwstania” trwa w najlepsze. Na twitterowym profilu widowiskowej produkcji pojawiły się zupełnie nowe plakaty z wizerunkami kolejnych bohaterów – jednym z nich jest, oczywiście, Neo w wykonaniu Keanu Reevesa. Do premiery “Matriksa 4” można już odliczać dni!

Matrix Zmartwychwstania Plakaty promujące film

Warner zaprezentował łącznie osiem promocyjnych plakatów. Przedstawiają one: Keanu Reevesa jako Neo, Carrie-Anne Moss jako Trinity, Yahyę Abdula-Mateena II jako Morfeusza, Jessikę Henwick w roli Bugs, a ponadto Neila Patricka Harrisa, Priyankę Choprę, Jonathana Groffa i inną aktorkę, której nazwiska na razie nie znamy (postać w charakterystycznym, cyberpunkowym uczesaniu i ciemnych okularach).

“Matrix Zmartwychwstania” to czwarta odsłona uwielbianej serii fantastycznonaukowej. Poprzednie trzy części (z lat 1999-2003) wyreżyserowały siostry Lana i Lilly Wachowskie. Tegoroczne “Zmartwychwstania” przygotowała tylko pierwsza z nich. Pierwszy “Matrix” wywalczył aż cztery Oscary: za efekty specjalne, najlepszy dźwięk, montaż oraz montaż dźwięku.

Premierę “Matriksa 4” zaplanowano na 22 grudnia tego roku – w filmie Neo powraca do tytułowej “Macierzy” i jest prześladowany przez wizje wspomnień sprzed wielu lat. W obsadzie znajdują się też Brian J. Smith, Christina Ricci, Jada Pinkett Smith, Max Riemelt, Daniel Bernhardt i Lambert Wilson.

Matrix Zmartwychwstania Plakaty; premiera coraz bliżej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
Kevin Spacey musi zapłacić 31 mln

Kevin Spacey wezwany do zapłaty ponad 30 mln USD twórcom "House of Cards"

Następny
Mj Rodriguez

Mj Rodriguez marzy o współpracy ze Scarlett Johansson: "Mogłybyśmy dużo się od siebie nauczyć"

Sprawdź także
Total
1
Share