Brian J. Smith (“Sense8”) w horrorze psychologicznym o tematyce gejowskiej

Treatment Brian J. Smith
Treatment Brian J. Smith gwiazdą horroru o tematyce gejowskiej / Foto Prime Movies: “Attitude”, aut. zdjęcia Harol Baez

Brian J. Smith – pamiętny Will Gorski z serialu science-fiction “Sense8” – dołączył do obsady nowego horroru psychologicznego. Film “Treatment”, reżyserowany przez Matthew Fifera, to przykład kina grozy o tematyce LGBTQ.

Treatment Brian J. Smith gwiazdą horroru o tematyce gejowskiej

Do innych niedawnych, queerowych horrorów należą “Spirala” Kurtisa Davida Hardera, islandzki “Rökkur” czy “Zabij i żyj”. Nadchodzącą premierą jest też “Whistler Camp” – film grozy dziejący się w obozie oferującym terapię konwersyjną.

Bohaterem horroru “Treatment” jest przedstawiciel pokolenia milenialsów. Chłopak ma mnóstwo problemów w życiu osobistym i właśnie przeszedł przez bolesne rozstanie z ukochanym. Postanawia powrócić w rodzinne strony. Na miejscu odkrywa, że miasteczko jest okryte całunem homofobicznego terroru.

Jedną z ról głównych wynegocjował Cole Doman – amerykański aktor, który pojawił się m.in. w “Shameless: Niepokornych” i “Ostrych przedmiotach”. U jego boku pojawią się nominowany do nagrody Tony David Pittu oraz Annie Golden – znana jako Jeannie z musicalu “Hair”. Na razie nie wiadomo, jaką postać zagra w “Treatment” Brian J. Smith.

Aktor na pewno przyciągnie do kin widzów – kojarzony jest bowiem z serialu sióstr Wachowskich “Sense8”, w którym przez dwa sezony występował w jednej z ról przodujących. Smith wystąpił też w filmie “Matrix Zmartwychwstania”, którego polska premiera przypada na 22 grudnia.

Brian J. Smith sam wyznaje, że jest gejem – dokonał coming outu w 2019 roku na łamach czasopisma “Attitude”.

Previous Article
Dwayne Johnson jako James Bond

Dwayne Johnson: "Muszę zostać następnym Jamesem Bondem"

Next Article
The Munsters Richard Brake

"The Munsters" - nowe zdjęcie z filmu. Richard Brake jako szalony naukowiec

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share