Premiery CANAL+: “Żużel”. Wysokooktanowa akcja w polskim filmie sportowym

Żużel gdzie obejrzeć
Żużel Gdzie obejrzeć film online? / Foto Prime: Kino Świat, Canal+, Fogo, Kid Film, Odra Film

W serwisie streamingowym Premiery CANAL+ pojawił się polski film sportowy “Żużel” – w roli głównej Tomasz Ziętek jako mistrz motocyklowy, w którego ekscytujące życie wkracza wyjątkowa kobieta. To jeden z ciekawszych debiutów na platformach VOD w tym tygodniu.

Żużel Gdzie obejrzeć polski film sportowy z Tomaszem Ziętkiem?

Weekendowa premiera zagościła na ekranach polskich kin w lipcu tego roku, a już teraz dostępna jest na VOD. Obraz udostępniony został przez serwisy Player oraz CANAL+. “Żużel” to jeden z bardzo nielicznych projektów o tematyce sportu motocyklowego – prawdziwy rarytas na polskim rynku filmowym.

Reżyserka, Dorota Kędzierzawska, podsumowała swój film jako kino akcji o świecie pełnym adrenaliny, niebezpieczeństw i widma śmierci lub trwałego urazu cielesnego. Według Kędzierzawskiej bohaterowie filmu – i sami sportowcy uprawiający żużel – żyją w “innym świecie, tempie i rzeczywistości”.

Głównym bohaterem filmu jest niejaki Lowa (Tomasz Ziętek) – mistrz sportu żużlowego, który cieszy się powodzeniem wśród dziewcząt i jest szczerze nienawidzony przez konkurenta z toru (Mateusz Kościukiewicz). Chłopak wydaje się pewny siebie, ale głęboko obawia się, że pewnego dnia ulegnie kontuzji lub, co gorsza, poważnemu wypadkowi. W życiu bohatera zjawia się urodziwa Roma (Jagoda Porębska). Lowa będzie musiał zdecydować, czy najważniejszy jest dla niego sport czy w swoim ekscytującym życiu znajdzie też miejsce na miłość.

W filmie “Żużel” grają również Karolina Gruszka, Paweł Wilczak, Żaneta Łabudzka i Karolina Gołębiowska. Obraz był nominowany do Złotych Lwów – brał udział w konkursie głównym.

 

Previous Article
The Book of Boba Fett zwiastun

"The Book of Boba Fett" - zwiastun serialu w świecie "Gwiezdnych wojen"

Next Article
Hellbound rekord popularności

Znamy tytuł nowego, najpopularniejszego serialu Netfliksa - to "Hellbound". Kolejny koreański hit

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share