“The Book of Boba Fett” – zwiastun serialu w świecie “Gwiezdnych wojen”

The Book of Boba Fett zwiastun
The Book of Boba Fett zwiastun / Foto Prime: Disney Platform Distribution, YouTube

Do premiery serialu “The Book of Boba Fett” pozostał niewiele ponad miesiąc. Z tej okazji na kanale “Gwiezdnych wojen” w serwisie YouTube pojawił się nowy zwiastun superprodukcji. Temuera Morrison otrzymał angaż do roli tytułowej.

The Book of Boba Fett Zwiastun nowego serialu osadzonego w “gwiezdnym” uniwersum

Prawdopodobny polski tytuł serialu to “Księga Boby Fetta”. Będzie on spin-offem doskonale przyjętego, pokrewnego serialu “The Mandalorian”, który doczekał się już dwóch sezonów na Disney+. Opowieść Fetta również pokazywana będzie na tej platformie streamingowej.

Amerykańską premierę “The Book of Boba Fett” zaplanowano na 29 grudnia. W zwiastunie widzimy aktora Temuerę Morrisona, który powraca w roli tytułowej – jako kosmiczny, łasy na sowitą gratyfikację łowca nagród. W przeszłości Morrison grał tę postać w serialu anime “Gwiezdne wojny: Wizje” oraz w “Mandalorianie” (czterech odcinkach).

Gwiazdor pojawiał się też w innych pozycjach z kanonu “Star Wars”, jak “Atak klonów” (zagrał Jango Fetta) czy gry “Star Wars: Bounty Hunter” oraz “Lego Star Wars: The Video Game”.

W zwiastunie występuje też aktorka Ming-Na Wen jako Fennec Shand – niebezpieczna, elitarna najemniczka. Wiadomo, że w obsadzie znajduje się ponadto Jennifer Beals (“Flashdance”, “Słowo na L”). Nad serialem “The Book of Boba Fett” pracowali między innymi Robert Rodriguez, Kathleen Kennedy i Jon Favreau.

The Book of Boba Fett Zwiastun – wideo

Previous Article
Mumia 4 Brendan Fraser

"Mumia 4" - są szanse, że Brendan Fraser powróci w kolejnej odsłonie serii

Next Article
Żużel gdzie obejrzeć

Premiery CANAL+: "Żużel". Wysokooktanowa akcja w polskim filmie sportowym

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share