Reklama

“Section Eight”: Mickey Rourke w obsadzie filmu akcji u boku Lundgrena i Adkinsa

Section Eight Mickey Rourke
Section Eight Mickey Rourke dołącza do obsady / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Mickey Rourke, jeden z najbardziej kontrowersyjnych aktorów Hollywood, dołączył do obsady nowego filmu akcji “Section Eight”. Na planie zdjęciowym spotkają się legendy typowo męskiego kina: Rourke, Dolph Lundgren i Scott Adkins, czyli ekranowy Yuri Boyka.

Section Eight Mickey Rourke na ekranie z Adkinsem i Lundgrenem

Niedawno projekt “Section Eight” był prezentowany podczas targów American Film Market, a już teraz do obsady dołączyło kolejne znane nazwisko. To Mickey Rourke, który zasłynął dzięki występom w takich produkcjach, jak “Harry Angel”, “Ćma barowa” oraz “9 1/2 tygodnia”. Niedawno 69-latek wystąpił m.in. w thrillerze “Mroczna przeszłość”, z Michaelem Jaiem White’em i Paulem Sloanem.

Na razie nie wiadomo, jaką postać zagra w “Section Eight” nominowany do Oscara Rourke. Na pewno nie zabraknie jednak w filmie ikon kina sensacyjnego. U boku Rourke’a pojawią się m.in. Dolph Lundgren (“Aquaman”) i Scott Adkins (“Doktor Strange”), a także wspomniany Sloan (“Kroniki strażnika”), Dermot Mulroney (“Shameless: Niepokorni”), Ryan Kwanten, Robert LaSardo i Mary Christina Brown. Jedną z ról otrzymał też wokalista grupy Blue October, Justin Furstenfeld.

“Section Eight” będzie historią żołnierza, który odsiaduje wyrok w więzieniu, bo szukał zemsty na ludziach, którzy zamordowali jego rodzinę. Bohater przykuwa uwagę tajemniczej agencji rządowej, która poszukuje świetnie wyszkolonego wojownika. Obraz reżyseruje Christian Sesma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Stranger Things 4 zwiastun

"Stranger Things", sezon 4. - teaser serialu, wstępna data premiery, szczegóły fabularne

Next Article
Chrzciny zwiastun

Zwiastun filmu "Chrzciny" - w rolach głównych Katarzyna Figura i Maciej Musiałowski

Related Posts
Total
1
Share