Brendan Fraser dołącza do obsady filmu “Batgirl”. Zagra piromana?

Aktor Brendan Fraser (“Mumia”) dołączył do obsady nowego widowiska DC. Mowa o filmie “Batgirl”, w którym prawdopodobnie zagra złoczyńcę.
Batgirl Brendan Fraser
Batgirl Brendan Fraser dołącza do obsady filmu / Foto AZN: Wikimedia Commons

Brendan Fraser (“Mumia”, “Doom Patrol”) dołączył do obsady filmu “Batgirl”, który osadzony będzie w kanonie DC Extended Universe. Prawdopodobnie zagra jednego z antybohaterów.

Batgirl Brendan Fraser w roli piromana?

Według niepotwierdzonych na tę chwilę doniesień Brendan Fraser wystąpi w filmie “Batgirl” jako Firefly. To fikcyjny arcyzłoczyńca, który ukazywał się w wydawnictwach DC Comics począwszy od lat pięćdziesiątych. Z początku przedstawiany jako czarny charakter potrafiący ciskać błyskawicami, później stał się socjopatą z ciągotami do piromanii.

W filmie “Batgirl” wystąpią też Jacob Scipio i J.K. Simmons. Rolę tytułową powierzono aktorce i piosenkarce Leslie Grace, która niedawno pojawiła się w musicalu “In the Heights: Wzgórza marzeń”. Grace pokonała inne kandydatki, którymi były Haley Lu Richardson, Zoey Deutch i Isabela Merced.

Na razie niewiele wiadomo o fabule widowiska. Główną bohaterką filmu będzie Barbara Gordon alias Batgirl – córka komisarza Jamesa Gordona, policjanta z Gotham City. Postać była grana m.in. przez Yvonne Craig w serialu ABC “Batman” z lat 60.

Obraz ukaże się na platformie streamingowej HBO Max. Serwis “The Hollywood Reporter” podaje, że zdjęcia do filmu ruszają w 2022 roku.

Previous Article
Najlepsze filmy o miłości

Top 10: najlepsze filmy o miłości

Next Article
Wszystkie nasze strachy zwiastun

"Wszystkie nasze strachy" - zwiastun głośnego polskiego filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share