Brendan Fraser dołącza do obsady filmu “Batgirl”. Zagra piromana?

Aktor Brendan Fraser (“Mumia”) dołączył do obsady nowego widowiska DC. Mowa o filmie “Batgirl”, w którym prawdopodobnie zagra złoczyńcę.
Batgirl Brendan Fraser
Batgirl Brendan Fraser dołącza do obsady filmu / Foto AZN: Wikimedia Commons

Brendan Fraser (“Mumia”, “Doom Patrol”) dołączył do obsady filmu “Batgirl”, który osadzony będzie w kanonie DC Extended Universe. Prawdopodobnie zagra jednego z antybohaterów.

Batgirl Brendan Fraser w roli piromana?

Według niepotwierdzonych na tę chwilę doniesień Brendan Fraser wystąpi w filmie “Batgirl” jako Firefly. To fikcyjny arcyzłoczyńca, który ukazywał się w wydawnictwach DC Comics począwszy od lat pięćdziesiątych. Z początku przedstawiany jako czarny charakter potrafiący ciskać błyskawicami, później stał się socjopatą z ciągotami do piromanii.

W filmie “Batgirl” wystąpią też Jacob Scipio i J.K. Simmons. Rolę tytułową powierzono aktorce i piosenkarce Leslie Grace, która niedawno pojawiła się w musicalu “In the Heights: Wzgórza marzeń”. Grace pokonała inne kandydatki, którymi były Haley Lu Richardson, Zoey Deutch i Isabela Merced.

Na razie niewiele wiadomo o fabule widowiska. Główną bohaterką filmu będzie Barbara Gordon alias Batgirl – córka komisarza Jamesa Gordona, policjanta z Gotham City. Postać była grana m.in. przez Yvonne Craig w serialu ABC “Batman” z lat 60.

Obraz ukaże się na platformie streamingowej HBO Max. Serwis “The Hollywood Reporter” podaje, że zdjęcia do filmu ruszają w 2022 roku.

Previous Article
Najlepsze filmy o miłości

Top 10: najlepsze filmy o miłości

Next Article
Wszystkie nasze strachy zwiastun

"Wszystkie nasze strachy" - zwiastun głośnego polskiego filmu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share