Premiera filmu “Indiana Jones 5” przesunięta o… 11 miesięcy

Indiana Jones 5 premiera
Indiana Jones 5 premiera odwleczona / Foto AZN: Kadr z filmu “Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”; Lucasfilm, Paramount

Premiera filmu “Indiana Jones 5” znów została odwleczona w czasie – przeniesiono ją z lipca przyszłego roku na rok… 2023. Prace nad superprodukcją zdają się nie mieć znaczenia priorytetowego dla Disneya i teraz premierę przełożono aż o 11 miesięcy do przodu.

Indiana Jones 5 Premiera odwleczona

Film o roboczym tytule “Indiana Jones 5” początkowo miał ukazać się w połowie 2019 roku, ale ostatecznie prace na planie wystartowały dopiero cztery miesiące temu. Premierę zmieniano wielokrotnie – podawano, że widowisko ukaże się w kinach czerwcem 2020 roku czy w lipcu 2021. Teraz przesunięto ją znowu: z 29 lipca 2022 na 30 czerwca 2023. Decyzję o tak drastycznym odwleczeniu podjęło studio Walt Disney Studios Motion Pictures.

Prace nad nową odsłoną serii “Indiana Jones” trwają w Londynie – na razie nie wiadomo, kiedy dobiegną końca. W roli tytułowej powraca, oczywiście, Harrison Ford, a na ekranie będą mu towarzyszyć Mads Mikkelsen, Antonio Banderas, Toby Jones, Phoebe Waller-Bridge, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook oraz Shaunette Renée Wilson.

Steven Spielberg, który wyreżyserował wszystkie poprzednie odsłony serii, tym razem przejął rolę producenta. Reżyserem filmu “Indiana Jones 5” został James Mangold (“Logan: Wolverine”, “Przerwana lekcja muzyki”).

Previous Article
Being the Ricardos zwiastun

"Being the Ricardos": Nicole Kidman i Javier Bardem w zwiastunie filmu o aktorce Lucille Ball

Next Article
The Continental Mel Gibson

Prequel cyklu "John Wick" w formie serialu. Mel Gibson w obsadzie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share