Devon Sawa wyrachowanym psychopatą w horrorze od twórców “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”

Devon Sawa
Devon Sawa – gwiazdor “Oszukać przeznaczenie” i “Hunter Hunter” – wystąpi w kolejnym horrorze / Foto Prime: IFC Midnight, Julijette, MarVista, Patricular Crowd

Devon Sawa – którego obecnie można oglądać w serialu telewizyjnym “Chucky” – zdradził, że dostał rolę w kolejnym horrorze. Nie ujawniono jeszcze tytułu, ale będzie to nowa produkcja od twórców jednego z najsłynniejszych slasherów w historii.

Devon Sawa w nowym, zaskakującym horrorze

Kanadyjski aktor polskiego pochodzenia od zawsze był wielkim miłośnikiem kina grozy i sam też dał się poznać dzięki licznym horrorom. Najpopularniejszy z nich, “Oszukać przeznaczenie”, był dla Sawy przepustką do sławy. Później gwiazdor pojawił się także w “Egzorcyzmach Molly Hartley”, animalistycznym dreszczowcu “Hunter Hunter” czy “Death Rider in the House of Vampires” niesławnego reżysera Glenna Danziga (nazywanego nowym Tommym Wiseau).

W tym roku Devon Sawa wystąpił w komediowym horrorze “Black Friday” z Bruce’em Campbellem, a także otrzymał angaż do jednej z ról w serialu o Laleczce Chucky. Wygląda na to, że dobra passa aktora trwa – właśnie ujawnił on, że szykowany jest kolejny straszak z jego udziałem. W rozmowie z dziennikarzem serwisu “Bloody Disgusting” Sawa powiedział:

— To film od twórców “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”. Mój bohater to człowiek lasu, który porywa autostopowiczów, morduje ich, a następnie karmi ich gnijącymi zwłokami potwora. Porywam pewną parę… Film polega na tym, że nasza trójka przebywa w bunkrze.

Sawa uchylił jeszcze rąbka tajemnicy, dodając, że będzie to bardziej horror psychologiczny niż krwawy slasher, a jego postać częściowo inspirowana była granym przez Marlona Brando Walterem Kurtzem z “Czasu apokalipsy”. To jeden z najbardziej złożonych i nieoczywistych bohaterów w historii kina.

“Mój bohater zupełnie traci rozum. Sam film będzie naprawdę dobry!”, obiecuje Sawa.

Zdjęcia do omawianego projektu zostały już oficjalnie ukończone i wszedł on w fazę postprodukcji.

Previous Article
Lekcje języka gdzie obejrzeć

"Lekcje języka" - premiera VOD. W rolach głównych Mark Duplass i Natalie Morales

Next Article
The Black Phone Ethan Hawke

Ethan Hawke jako zamaskowany szaleniec w filmie "The Black Phone"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share