Powstanie “Oszukać przeznaczenie 6”. Wybrano scenarzystkę filmu

“Oszukać przeznaczenie 6” – na ten tytuł czekają wszyscy miłośnicy grozy. Właśnie wybrano scenarzystkę wyczekiwanej kontynuacji. Co wiemy o filmie?
Oszukać przeznaczenie 6 kiedy
Oszukać przeznaczenie 6 – nowe informacje o filmie / Foto AZN: New Line Cinema, Zide/Perry Prod., Hard Eight

Seria “Oszukać przeznaczenie” była jednym z większych horrorowych hitów na początku lat dwutysięcznych. Ostatnia, piąta część cyklu miała premierę w 2011 roku i od tego czasu fani nie otrzymali kolejnego sequela. Wkrótce może się to zmienić.

Oszukać przeznaczenie 6 Kiedy premiera kontynuacji? Czy w ogóle powstanie?

Wygląda na to, że w najbliższej przyszłości w sieci pojawi się więcej informacji o projekcie “Final Destination 6”. Wybrano bowiem scenarzystkę filmu, która rozpoczęła już intensywne prace nad skryptem. Jej nazwisko to Lori Evans Taylor. Kobieta ma doświadczenie w pracy telewizyjnej, a jej debiutancki film “Bed Rest” (napisany i reżyserowany przez Taylor) powinien ukazać się w przyszłym roku.

Scenariusz Taylor do thrillera “Bed Rest” w przeszłości znalazł się na tak zwanej Czarnej Liście – czyli w notowaniu najlepszych niewyprodukowanych skryptów w Hollywood. Daje to nadzieję, że fabularzystka wniesie pewien powiew świeżości do serii “Oszukać przeznaczenie”.

W 2011 roku Tony Todd – który pojawił się w czterech odsłonach cyklu – zapowiedział, że jeśli “piątka” okaże się hitem box-office’u, ruszą prace nad dwoma kolejnymi kontynuacjami. W 2019 z projektem “Oszukać przeznaczenie 6” wiązano nazwiska Patricka Meltona i Marcusa Dunstana (“Piła V”, “Kolekcjoner”). Z kolei jesienią ubiegłego roku Jeffrey Reddick – twórca serii – poinformował, że prace nad sequelem ruszyły jeszcze przed nadejściem pandemii.

W serii “Oszukać przeznaczenie” osoby, które cudem uniknęły śmierci katastrofie, przekonują się, że nie powinny czuć się zbyt bezpiecznie – okazuje się, że Śmierć nadal na nich poluje.

Previous Article
Wszystkie nasze strachy zwiastun

"Wszystkie nasze strachy" - zwiastun głośnego polskiego filmu

Next Article
Teza remake

Amerykański remake filmu Alejandra Amenábara - twórcy "Innych"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share