Seriale

Nowe fotosy z serialowego „Chucky’ego”. Devon Sawa i Jennifer Tilly kontra miniaturowy morderca

Devon Sawa i Jennifer Tilly przypieczętowali swój status ikon horroru. Aktorzy, znani z wielu ról w produkcjach z gatunku grozy, występują w nadchodzącym serialu „Chucky”, o krwawych przygodach seryjnego zabójcy uwięzionego w ciele lalki. Na nowych fotosach z planu Sawa i Tilly prezentują się nad wyraz gustownie.

Chucky serial – Devon Sawa na nowych zdjęciach

Na Instagramie Devona Sawy roi się od postów przypominających o premierze „Chucky’ego”. Serial telewizji SYFY i USA Network zadebiutuje na małych ekranach 12 października – przynajmniej w Stanach Zjednoczonych. Sawa udostępnił w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z planu. Na jednym z nich widzimy aktora w towarzystwie Jennifer Tilly – on pozuje w idealnie skrojonym garniturze, a ona w koronkowej, czarnej sukni.

Chucky serial

Chucky serial – Devon Sawa i Jennifer Tilly / Foto Prime Movies: instagram.com/d.sawa

Chucky serial

Chucky serial – Devon Sawa i Zackary Arthur / Foto Prime Movies: instagram.com/d.sawa

Sawa występuje w serialu w podwójnej roli: jako ojciec i wuj głównego, nastoletniego bohatera. Tilly powraca w roli Tiffany Valentine – niedoszłej Narzeczonej Laleczki Chucky.

Aktorzy są uwielbiani przez fanów horroru za udział w licznych filmach i serialach gatunkowych. Devon Sawa wsławił się dzięki rolom w pierwszej odsłonie serii „Oszukać przeznaczenie” oraz komedii grozy „Zręczne ręce”. Jennifer Tilly wystąpiła w czterech częściach „Laleczki Chucky”, a ponadto m.in. w „Nawiedzonym dworze”.

Zwiastun serialu „Chucky” prezentowaliśmy w minionym tygodniu.

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:Seriale