Nowe wieści w sprawie Aleca Baldwina: Mamie Mitchell obwinia aktora o wypadek na planie

Alec Baldwin
Alec Baldwin – wypadek na planie zdjęciowym. Komentarz Mamie Mitchell / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Niedawno informowaliśmy o komentarzach Daniela Baldwina odnośnie tragedii na planie zdjęciowym westernu “Rust”, a teraz do sprawy odnosi się kolejna przedstawicielka branży filmowej. Mowa o Mamie Mitchell – nadzorczyni ds. scenariuszowych, która pracowała przy feralnym projekcie.

Alec Baldwin – wypadek na planie filmu “Rust”. Komentarz Mamie Mitchell

Pod koniec października na planie zdjęciowym w Nowym Meksyku doszło do tragedii: aktor Alec Baldwin strzelił do pochodzącej z Ukrainy operatorki Halyny Hutchins. W wyniku obrażeń kobieta poniosła śmierć – miała zaledwie 42 lata. Gwiazdor znalazł się w ogniu krytyki i od miesięcy odpiera zarzuty o zabójstwo.

Teraz serwis “Deadline Hollywod” podaje, że do sprawy odniosła się Mamie Mitchell. Jej słowa dają zupełnie nowe światło na całą tragedię:

Alec Baldwin celowo, bez żadnego powodu, wystrzelił naładowaną broń. Scena, którą wtedy kręcono, wcale tego nie wymagała. Baldwin postanowił zabawić się w rosyjską ruletkę przy użyciu broni palnej bez uprzedniego sprawdzenia, czy jest ona naładowana. Nie skonsultował się również z ekspertami ds. broni.

Mamie Mitchell pracuje jako nadzorczyni ds. skryptów filmowych począwszy od lat osiemdziesiątych. Czuwała nad scenariuszami takich projektów, jak “To nie jest kraj dla starych ludzi”, “3:10 do Yumy”, “Hamlet”, “Sicario 2” czy telewizyjne “Opowieści z krypty”.

Według Mitchell Alec Baldwin sam powinien sprawdzić, czy miał do czynienia z rekwizytem czy bronią, która rzeczywiście może wyrządzić krzywdę, zanim oddał strzał. Kobieta znajdowała się na planie, kiedy doszło do tragedii. To ona wezwała pogotowie, chcąc uratować krwawiącą Hutchins.

Previous Article
Pam & Tommy zwiastun

"Pam & Tommy": zwiastun serialu o sekstaśmie Pameli Anderson

Next Article
Wyjdź za mnie zwiastun

Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma. Zwiastun muzycznej komedii romantycznej "Wyjdź za mnie"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share