Daniel Baldwin o śmierci Halyny Hutchins: “Aktor to zawodowy idiota, zostawcie mojego brata w spokoju”

Daniel Baldwin o sprawie Aleca
Daniel Baldwin o sprawie Aleca: “Jest niewinny” / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Minął miesiąc od głośnego wypadku, do jakiego doszło na planie zdjęciowym westernu “Rust”, z udziałem Aleca Baldwina. Przypomnijmy: aktor postrzelił operatorkę zdjęć Halynę Hutchins, która w wyniku obrażeń poniosła śmierć. Na planie nie przestrzegano protokołów bezpieczeństwa. Do sprawy swojego starszego brata odniósł się 61-letni Daniel Baldwin.

Daniel Baldwin o sprawie Aleca

Aktor Daniel Baldwin (znany m.in. z serialu “Wydział zabójstw Baltimore” oraz horroru “Wampiry” Johna Carpentera) wziął udział w programie “The Domenick Nati Show”, gdzie postanowił podjąć kontrowersyjny temat. Powiedział, że Alec nie jest winny tragicznemu wypadkowi i powinien zostać zostawiony w spokoju.

Daniel dodaje, że to nie aktor powinien kontrolować, czy broń, z której będzie korzystał na planie zdjęciowym, jest zabezpieczona. Uznał, że to zadanie należało do asystenta reżysera – Dave’a Hallsa. To on wręczył Alecowi pistolet, z którego później zastrzelono Hutchins – takie informacje przekazują choćby “NBC News” czy “Yahoo! News”. Daniel Baldwin powiedział:

— Pamiętajcie: aktor to zawodowy idiota. Jest na planie po to, by grać rolę. Duża liczba protokołów, o których usłyszała opinia publiczna, uniewinnia Aleca i powoduje, że nie jest on odpowiedzialny za to, do czego doszło…

Daniel Baldwin bierze brata w obronę

Według Daniela Baldwina wina za całe zajście leży po stronie Dave’a Hallsa, który był odpowiedzialny za zabezpieczenie broni. Ponoć Alec miał otrzymać od niego rekwizyt i oddać z niego “pusty”, testowy strzał, który nikomu nie wyrządziłby krzywdy – a, jak wiadomo, nie doszło do tego.

Młodszy Baldwin wierzy ponadto, że jego brat padł obiektem ostrej krytyki z powodu swojego kontrowersyjnego zachowania i z pobudek politycznych. W ostatnich latach Alec Baldwin wsławił się, parodiując Donalda Trumpa w programie telewizyjnym “Saturday Night Live”.

Daniel Baldwin zdradził też, że Alec “bardzo lubił” Halynę Hutchins i mocno przeżywa jej śmierć.

Previous Article
How I Met Your Father premiera

"How I Met Your Father", czyli "Jak poznałam waszego ojca" - znamy datę premiery

Next Article
Dog Channing Tatum

ZWIASTUN: Channing Tatum i czarujący owczarek belgijski w filmie "Dog"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share