Rodzina Brandona Lee reaguje na sprawę Aleca Baldwina i Halyny Hutchins

Halyna Hutchins
Rodzina Brandona Lee o śmierci Halyny Hutchins / Foto AZN: Miramax, Dimension

W czwartek na planie zdjęciowym westernu “Rust” w Santa Fe doszło do straszliwego wypadku: Alec Baldwin zastrzelił operatorkę zdjęć Halynę Hutchins i ranił reżysera Joela Souzę. Kobieta została przewieziona do szpitala, ale pomimo interwencji lekarzy poniosła śmierć.

Halyna Hutchins nie żyje. Rodzina Brandona Lee komentuje jej śmierć

Teraz do kontrowersyjnej sprawy odnosi się rodzina Brandona Lee. Był on aktorem, który zginął na planie zdjęciowym filmu superbohaterskiego “Kruk” (1994). Postrzelony przez innego członka obsady, zmarł przed kamerą.

Na planie “Rust” doszło ponoć do “tragicznego wypadku”. Alec Baldwin korzystał z rekwizytu filmowego, którym była broń palna. Została ona odbezpieczona przez aktora, który następnie celował do reżysera i operatorki zdjęć (nie wiadomo, dlaczego akurat do nich). Shannon Lee – siostra Brandona – odniosła się do wydarzeń z Santa Fe. Na Twitterze wyraziła ubolewanie nad śmiercią Halyny Hutchins i przekazała kondolencje “wszystkim, których dotknęła tragedia”.

Rodzina Brandona Lee powiedziała w mediach, że będzie zabiegała, by na planach zdjęciowych nie używano prawdziwej broni palnej, a sztucznych rekwizytów.

Operatorka zdjęć filmu “Rust”, Halyna Hutchins, została przetransportowana helikopterem do szpitala Uniwersytetu Stanu Nowy Meksyk. Niestety, nie udało się jej uratować. Joel Souza również trafił pod opiekę personelu medycznego. Jeszcze wczoraj nie wiadomo było, w jakim jest stanie. Dziś wiemy już, że wyszedł ze szpitala.

Produkcja westernu “Rust” została wstrzymana.

1 comment

Comments are closed.

Previous Article
Matrix Zmartwychwstania MPAA

"Matrix Zmartwychwstania" z kategorią wiekową "R" za sceny brutalnej przemocy

Next Article
Pitbull 2021 zwiastun

ZWIASTUN: "Pitbull" Patryka Vegi. Film o gangu pruszkowskim i sprawie "Pershinga"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share