“The Munsters” Roba Zombiego: ukończono prace nad domem Potwornickich

The Munsters Rob Zombie
The Munsters Rob Zombie / Foto Prime Movies: instagram.com/robzombieofficial

Praca wre na planie zdjęciowym filmu “The Munsters” Roba Zombiego. Ekscentryczny reżyser i rockman szykuje filmową adaptację serialu o Rodzinie Potwornickich. Na swoim profilu w serwisie Instagram stale dokumentuje postępy ekipy. Okazuje się, że dom należący do tytułowych Munsterów został już postawiony – i mocno przypomina ten z oryginału.

The Munsters Rob Zombie pracuje przy filmie o Rodzinie Potwornickich

W serialu “The Munsters” (1964–1966) poznaliśmy rodzinę “przyjaznych potworów” mieszkających na amerykańskich przedmieściach, przy ulicy 1313 Mockinbirg Lane. Głowa rodziny wzorowana była na postaci Frankensteina, a jego żona była wampirzycą. Rob Zombie kręci film pełnometrażowy na podstawie tego sitcomu. Ukaże się on jednocześnie w kinach i na platformie streamingowej Peacock.

Na swoim Instagramie reżyser zamieścił post ze zdjęciami z planu. Dom Potwornickich został już praktycznie ukończony i bardzo przypomina posiadłość z oryginalnego serialu. Teraz ekipa techniczna musi zbudować jeszcze sąsiedztwo Munsterów. Materiały kręcone są w Budapeszcie.

The Munsters Rob Zombie
The Munsters Rob Zombie – zdjęcia z planu / Foto AZN: instagram.com/robzombieofficial
The Munsters Rob Zombie
The Munsters Rob Zombie – zdjęcia z planu / Foto AZN: instagram.com/robzombieofficial

Role główne – Lily i Hermana Munsterów – zagrają w filmie Sheri Moon Zombie i Jeff Daniel Phillips, doskonale znani z innych produkcji reżysera (jak “The Lords of Salem” czy “31”). Obsadę zasilają dodatkowo Richard Brake, Cassandra Peterson (czyli słynna Elvira, władczyni ciemności), Jorge Garcia i Dan Roebuck.

Rob Zombie kręci “The Munsters” dla studia Universal Home Entertainment. Na razie nie wiadomo, kiedy film trafi do dystrybucji i czy obejmie ona również Polskę.

Previous Article
Anna Chlumsky Whistler Camp

Anna Chlumsky u boku Kevina Bacona w horrorze Blumhouse'a "Whistler Camp"

Next Article
Daniel Craig Nie czas umierać wywiad

Daniel Craig: "Mogę zostać zapamiętany jako gburowaty Bond. Wiem, że byłem takim Bondem"

Related Posts
Total
0
Share