“Czerwona nota” – rekordowe wyniki oglądalności w serwisie Netflix!

Czerwona nota
Czerwona nota Wyniki oglądalności / Foto Prime Movies: Netflix, Flynn Picture, Bad Version

W serwisie Netflix ukazała się komedia sensacyjna “Czerwona nota” w reżyserii Rawsona Marshalla Thurbera. Okazuje się, że na gwiazdorsko obsadzoną produkcję czekały miliony widzów. Film odnotował właśnie jeden z rekordów oglądalności na platformie VOD.

Czerwona nota Wyniki oglądalności w VOD

“Czerwona nota” miała swoją premierę 12 listopada. Występujący w filmie aktorzy pochwalili się w mediach społecznościowych, że komedia króluje na listach najchętniej odtwarzanych tytułów na Netfliksie. Ryan Reynolds napisał na Twitterze: “Wow! ‘Czerwona nota’ zaliczyła filmowy rekord otwarcia na Netfliksie. Gratulacje dla całej ekipy!”

Wkrótce po premierze pojawiły się wyniki komercyjne ze 190 krajów i terytoriów dookoła świata. “Czerwona nota” jest obecnie absolutnym numerem jeden na platformie giganta streamingowego. Żadna inna produkcja Netfliksa nie ustanowiła tak świetnego wyniku w ciągu zaledwie dwudziestu czterech godzin od wydania.

Gal Gadot stwierdziła, że jest “wdzięczna i podekscytowana” z powodu sukcesu “Czerwonej noty”, a Dwayne Johnson zauważył, że film zyskał dotąd 92 proc. pozytywnych głosów (kciuków w górę) na Netfliksie. Widzowie pokochali ten projekt.

Czerwona nota Rekord na Netfliksie, olbrzymi sukces twórców

Obraz miał ukazać się w kinach – dystrybuowany przez studio Universal – ale uniemożliwiła to pandemia COVID-19. Ostatecznie prawa do tytułu nabył Netflix. Dwayne Johnson występuje w filmie jako John Hartley – profiler agencji FBI – a Ryan Reynolds i Gal Gadot pojawiają się jako rywalizujący ze sobą kryminaliści. Z ich wspólnego spotkania nie może wyniknąć nic dobrego.

Film “Czerwona nota” cieszy się popularnością wśród widzów, ale nie zachwycił krytyków: obecnie utrzymuje wynik 39 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes.

Previous Article
Hokus pokus 2 zdjęcie

Pierwsze oficjalne zdjęcie promujące film "Hokus pokus 2"!

Next Article
Krzyk kolejne części

"Krzyk": powstaną kolejne części? Jakie są szanse na realizację "Krzyku 6"?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share