Plejada gwiazd w zwiastunie “Czerwonej noty”. Johnson, Reynolds i Gadot w filmie Netfliksa

Czerwona nota zwiastun
Czerwona nota zwiastun / Foto AZN: Netflix, Flynn Picture, Bad Version

Dwayne Johnson pochwalił się zwiastunem swojego nowego filmu. Mowa o komedii sensacyjnej “Czerwona nota”, która już 12 listopada pojawi się w ofercie platformy VOD Netflix. Na youtube’owym kanale The Rocka dostępny jest oficjalny, trzyminutowy trailer.

Czerwona nota Zwiastun – Dwayne Johnson pracownikiem Interpolu

“Czerwona nota” wygląda na naszpikowaną scenami akcji komedię w stylu “Zabójczego rejsu” czy “Central Intelligence” (też z udziałem Dwayne’a Johnsona). Drugi z wymienionych filmów wyreżyserował Rawson Marshall Thurber i nowość od Netfliksa też została przez niego nakręcona.

Johnson występuje w filmie jako John Hartley – profiler agencji FBI – a Ryan Reynolds i Gal Gadot pojawiają się jako rywalizujący ze sobą kryminaliści. Z ich wspólnego spotkania nie może wyniknąć nic dobrego.

Johnson jest też producentem “Czerwonej noty”, a na planie zdjęciowym towarzyszyli mu Chris Diamantopoulos, Ritu Arya, Tom Choi, Yasmine Habib, Melissa Kennemore czy Kevin Scarlett.

Film powstawał dla studia Universal Pictures, ale w dobie pandemii COVID-19 jego premiera kinowa została anulowana. Wykupił go więc Netflix – gigant streamingowy, który zaplanował premierę VOD na 12 listopada. Budżet “Czerwonej noty” sięgał ponoć 200 mln dolarów – twórcom na pewno zależy więc na kapitalnych wynikach oglądalności.

Czerwona nota Zwiastun filmu

Previous Article
Uncharted zwiastun

"Uncharted" - oficjalny zwiastun filmu z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem

Next Article
Najlepsze seriale o wampirach

Top 10: najlepsze seriale o wampirach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share