Pierwsze oficjalne zdjęcie promujące film “Hokus pokus 2”!

Hokus pokus 2 zdjęcie
Hokus pokus 2 Zdjęcie z filmu / Foto Prime Movies: Disney+, David Kirschner Prod.

Disney przedstawił pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu “Hokus pokus 2” – widzimy na nim Bette Midler, Sarah Jessikę Parker i Kathy Najimy. Tercet powraca w swoich kultowych rolach sióstr Sanderson, uprawiających czarną magię. Premiera sequela zaplanowana jest na 2022 rok.

Hokus pokus 2 Zdjęcie z filmu

Twórcy zapowiadają, że w ich rękach powstała “upiorna kontynuacja halloweenowego klasyku”. Pierwszy “Hokus pokus” z 1993 roku jest dziś filmem, który kojarzą wszyscy – i starsi, i młodsi widzowie. Co roku przed 31 października w mediach społecznościowych króluje temat: “Hokus pokus”. O powstaniu sequela mówiono od lat – jak się udał, odkryjemy w przyszłym roku.

Zdjęcie promujące kontynuację wypuszczono do sieci z okazji uroczystego Disney+ Day. Aktorki, które pozują przed kamerą, wyglądają niemal identycznie, jak trzydzieści lat temu! Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy ponownie wcielą się w Winifred, Sarah i Mary Sanderson. W pierwszej odsłonie “Hokus pokus” wystąpiły one jako czarownice z Salem, skazane na śmierć za służenie diabłu. Bohaterki zmartwychwstały po stuleciach, by w noc halloween złapać w swoje łapska choć jedno ziemskie dziecko. Inaczej będą musiały wrócić do piekieł.

Hokus pokus 2 zdjęcie
Hokus pokus 2 Zdjęcie z filmu / Foto Prime Movies: Disney+, David Kirschner Prod.

Fabuła filmu “Hokus pokus 2” prezentuje się następująco:

Minęło dwadzieścia dziewięć lat, odkąd ostatnio przywołano siostry Sanderson z ich grobów. Niestety, splot zdarzeń powołuje, że wiedźmy znów wybierają się na polowanie – muszą dorwać dziecko z miasteczka Salem, by przeżyć. Trzy uczennice liceum próbują powstrzymać je, zanim Salem pogrąży się w wiecznym chaosie. Wszystko to dzieje się, oczywiście, w noc halloween.

W sequelu pojawią się Doug Jones, Whitney Peak, Belissa Escobedom Lilia Buckingham, Sam Richardson, Tony Hale, Hannah Waddingham, Froy Gutierrez, Juju Brener, Nina Kitchen i Taylor Paige Henderson. Możliwe, że na drugim planie wystąpi też Thora Birch.

Film będzie miał premierę jesienią 2022 roku na platformie VOD Disney+.

Previous Article
Prey film

Powstaje prequel kultowego "Predatora". Znamy datę premiery

Next Article
Czerwona nota

"Czerwona nota" - rekordowe wyniki oglądalności w serwisie Netflix!

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share