Dwayne Johnson w świątecznej komedii “Red One”. Producent rozwiewa wątpliwości: nie zagra Mikołaja

Red One Dwayne Johnson
Red One Dwayne Johnson w świątecznej komedii / Foto Prime: Wikimedia Commons

Ruszają prace nad filmem “Red One”, szykowanym przez Amazon Studios. Choć będzie to komedia akcji o tematyce bożonarodzeniowej, twórcy rozwiewają wątpliwości: Dwayne Johnson nie wystąpi w niej jako Święty Mikołaj.

Red One Dwayne Johnson w świątecznej komedii sensacyjnej

Producent Hiram Garcia zapowiedział, że Dwayne Johnson nie pojawi się w filmie jako muskularna wersja legendarnego brodacza w czerwonym stroju. Kiedy kilka miesięcy temu po raz pierwszy poinformowano o powstaniu projektu “Red One”, fani zaczęli spekulować, że The Rock zagra w nim Świętego Mikołaja. Przemawiała za tym teoria, że film to komedia sensacyjna z akcją osadzoną w Boże Narodzenie, a szczegóły fabularne trzymane są w tajemnicy. Garcia rozwiał jednak te wątpliwości:

— To naprawdę śmieszne, ale on nie gra Mikołaja. Możecie być pewni, że stworzy kapitalną kreację. Film można określić jako mieszankę “Hobbsa i Shawa” ze “Strażnikami Galaktyki” oraz domieszką “Cudu na 34. ulicy”. On przewróci świąteczną mitologię do góry nogami. Nie będzie przypominał żadnego innego bożonarodzeniowego filmu.

Obraz powstaje dla studia Amazon, a scenariusz przygotował Chris Morgan – ten sam, który odpowiedzialny jest za skrypty do innych produkcji z udziałem Johnsona (“Szybcy i wściekli 6″, “Hobbs i Shaw”). Reżyseruje Jake Kasdan.

Previous Article
Star Wars: Rogue Squadron opóźnienie

"Star Wars: Rogue Squadron" - opóźnienia w pracach na planie. Co z premierą?

Next Article
John Wick 4: Hagakure

Ujawniono pełny tytuł filmu "John Wick 4" z Keanu Reevesem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share