Horror ekologiczny prosto od wytwórni odpowiedzialnej za “Koszmar z ulicy Wiązów”

Horror ekologiczny “Thow” wkrótce wchodzi w fazę produkcji. O powstaniu ambitnego projektu poinformowało studio New Line Cinema.
Horror ekologiczny
Horror ekologiczny. Kadr z filmu “Ostatnia zima” (2006) / Foto AZN: Glass Eye Pix, Zik Zak, Antidote Films, IFC

Studio New Line Cinema, najbardziej kojarzone z serią slasherów o Freddym Kruegerze, szykuje nowy horror. Na razie informacje na jego temat pozostają nieznane, ale twórcy uchylili rąbka tajemnicy – będzie to film grozy “na czasie”, z wątkiem ekologicznym.

Horror ekologiczny “Thaw” – czego się spodziewać?

Film nosi tytuł “Thaw”, a jego skrypt napisał Jeremy Passmore – autor fabuły lub materiałów scenariuszowych takich pozycji, jak “San Andreas”, “Książę” czy “Czerwony świt”. Obraz wyprodukuje amerykańska wytwórnia New Line Cinema, która odpowiedzialna jest za powstanie serii “Koszmar z ulicy Wiązów”. Inne zrealizowane przez studio projekty to “Obecność”, “Elf” czy trylogie “Władca Pierścieni” i “Hobbit”.

Serwis “The Hollywood Reporter” informuje: “Szczegóły fabularne dotyczące ‘Thaw’ utrzymywane są pod bryłą lodu, ale film opisywany jest jako mieszkanka thrillera i ekologicznego horroru”. Inne portale zapowiadają film jako “enwironmentalne kino grozy”, w którym podjęty zostanie ambitny motyw zmian klimatycznych.

Inne wytwórnie biorące udział w produkcji to Gunpowder & Sky i Aperture Entertainment. Na razie nie wyłoniono kandydata na reżysera.

Starszym przykładem ekologicznego horroru jest film “Ostatnia zima” Larry’ego Fessendena z 2006 roku (o serii mrożących krew w żyłach wydarzeń na Alasce).

Previous Article
Dave Halls winny

Wieści z planu zdjęciowego westernu "Rust": czy Dave Halls przyczynił się do tragicznego wypadku?

Next Article
Niezniszczalni 4 Stallone

"Niezniszczalni 4": Stallone o przyszłości serii, strongman Eddie Hall na zdjęciach z planu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share