“Niezniszczalni 4”: Stallone o przyszłości serii, strongman Eddie Hall na zdjęciach z planu

Sylvester Stallone opowiada o filmie “Niezniszczalni 4”, swojej roli i przyszłości serii. Do sieci trafiły też nowe zdjęcia z planu, z udziałem Eddie’ego Halla.
Niezniszczalni 4 Stallone
Niezniszczalni 4 Stallone i Eddie Hall na planie zdjęciowym / Foto AZN: Instagram

Sylvester Stallone ponownie odniósł się do swojego nadchodzącego filmu akcji, “Niezniszczalnych 4”. W mediach społecznościowych przemówił w sprawie przyszłości serii i swojej przyszłości w roli twardego najemnika Barneya Rossa.

Niezniszczalni 4 Stallone o przyszłości filmowego cyklu

W mediach społecznościowych pojawił się negatywny komentarz, którego autor narzekał, że ostatnia część serii – “Niezniszczalni 3” – bardziej skupiała się na młodszych bohaterach, a nie Barneyu czy Gunnerze Jensenie (Dolph Lundgren). Wyrzucono też Stallone’owi, że “za wcześnie” pożegnał się z cyklem o Niezniszczalnych.

Niedawno aktor poinformował, że zakończył już prace na planie zdjęciowym – przynajmniej te przed kamerą. Do sieci trafiło nawet nagranie, na którym Stallone mówił o “końcu” – to słowo-klucz, które fani błędnie zinterpretowali, uznając, że gwiazdor raz na zawsze zrywa z “Niezniszczalnymi”. 75-latek postanowił sprostować, co chciał powiedzieć:

— Kiedy powiedziałem, że “zakończyłem swoją pracę”, nie miałem na myśli serii “Niezniszczalni”. To oznaczało, że ukończyłem prace na planie i odnosiło się do mojego występu w “czwórce”.

Niezniszczalni 4 Stallone, Statham i Eddie Hall na nowych zdjęciach

Czy w przyszłości powstaną też “Niezniszczalni 5”? Wiele może zależeć od tego, jakim sukcesem w kinach okaże się czwarta odsłona serii. Na razie film nie został jeszcze ukończony; trwają prace na planie, tyle że bez Stallone’a.

W sieci pojawiły się też zakulisowe zdjęcia z planu “czwórki”. Strongman Eddie Hall (pseud. “The Beast”) pozuje na nich z Sylvestrem Stallone’em i Jasonem Stathamem. Nie wiadomo, jaką postać zagra w “Niezniszczalnych 4” Hall. Najsilniejszy mężczyzna Wielkiej Brytanii pojawił się dotąd w jednym tylko filmie – “Transformers: Ostatni rycerz” – w roli epizodycznej.

Niezniszczalni 4 Stallone
Niezniszczalni 4: Jason Statham i Eddie Hall na planie / Foto AZN: Instagram
Niezniszczalni 4 Stallone
Niezniszczalni 4 – zdjęcie z planu / Foto AZN: Instagram
Niezniszczalni 4 Stallone
Niezniszczalni 4 Stallone i Eddie Hall na planie / Foto AZN: Instagram
Previous Article
Horror ekologiczny

Horror ekologiczny prosto od wytwórni odpowiedzialnej za "Koszmar z ulicy Wiązów"

Next Article
Dune: The Sisterhood

Powstaje serial "Dune: The Sisterhood", osadzony w uniwersum "Diuny". To projekt HBO

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share