“Being the Ricardos”: Nicole Kidman i Javier Bardem w zwiastunie filmu o aktorce Lucille Ball

Being the Ricardos zwiastun
Being the Ricardos zwiastun / Foto AZN: Amazon Studios, Escape Artists

To może być jedna z największych premier w historii Amazon Studios: już w grudniu na platformie Prime Video ukaże się dramat biograficzny o życiu aktorki Lucille Ball, “Being the Ricardos”. W rolach głównych laureaci Oscara, Nicole Kidman i Javier Bardem.

Being the Ricardos Zwiastun filmu z Nicole Kidman

Na YouTubie pojawił się oficjalny teaser filmu. Przeplatają się w nim sceny z życia Lucille Ball oraz ujęcia z sitcomu “Kocham Lucy”, w którym występowała.

Film “Being the Ricardos” opowie o małżeństwie aktorów Lucille Ball i Desiego Arnaza. Para była zakochana nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym – Ball i Arnaz występowali jako Lucy i Ricky Ricardo w najsłynniejszym serialu komediowym lat pięćdziesiątych. Dramat biograficzny Aarona Sorkina opowie o kryzysie, jaki wkradł się w codzienność tej wyjątkowej pary.

Początkowo obsadzenie w roli głównej Nicole Kidman wywołało pewne kontrowersje. Decyzję krytykowała m.in. Lucie Arnaz – córka Ball i Arnaza. Ostatecznie 70-latka uznała jednak, że Kidman to zdolna artystka, która przed kamerą stworzyła “bardzo głęboką kreację”.

“Javier Bardem nie przypomina mojego ojca, ale ma w sobie wszystko to, co miał mój tato: jest bystry, czarujący, ma dołeczki w policzkach i talent muzyczny. Ma jego wytrwałość. Po roli wnioskuję, że pokochał mojego ojca”, dodaje Lucie Arnaz.

Film ukaże się pod koniec tego roku: najpierw zostanie wprowadzony do amerykańskich kin w ramach dystrybucji ograniczonej (10 grudnia), a następnie zaliczy premierę w serwisie Prime Video (21 grudnia).

Being the Ricardos Teaser

Previous Article
The Munsters zdjęcie z planu

Oto Rodzina Potwornickich: zdjęcie z planu "The Munsters" Roba Zombiego

Next Article
Indiana Jones 5 premiera

Premiera filmu "Indiana Jones 5" przesunięta o... 11 miesięcy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share