ZWIASTUN: dokument Amazon Prime Video, “Justin Bieber: Our World”

Justin Bieber: Our World zwiastun
Justin Bieber: Our World zwiastun / Foto Prime Movies: Amazon Prime Video – kanał serwisu na YouTubie

8 października na platformie Amazon Prime Video ukaże się muzyczny dokument “Justin Bieber: Our World”, o życiu prywatnym kanadyjskiego piosenkarza i jego przygotowaniach do koncertu. Na youtube’owym kanale serwisu streamingowego udostępniono pełny zwiastun filmu.

Justin Bieber: Our World Zwiastun dokumentu o słynnym piosenkarzu

Amazon Prime Video tak zapowiada nadchodzący dokument:

— Film “Justin Bieber: Our World” zabierze widzów za kulisy koncertowe, na scenę oraz w głąb życia prywatnego tytułowej megagwiazdy. Bieber przygotowuje się do bijącego rekordy popularności koncertu noworocznego. Po trzyletniej przerwie artysta wraca na estradę i daje fanom prawdziwie elektryzujące show z dachu Beverly Hilton Hotel. Występ obserwują zaproszeni goście – jest ich 240 – oraz miliony fanów online.

Film trwa dziewięćdziesiąt cztery minuty i został wyreżyserowany przez Michaela D. Ratnera – uznanego dokumentalistę, wielokrotnego laureata Nowojorskiej Nagrody Emmy. “Our World” skupia się na losach Justina Biebiera, który nie tylko szykuje się do powrotu na scenę, ale też szuka wytchnienia w życiu prywatnym, u boku żony (modelki Hailey Baldwin – bratanicy Aleca Baldwina).

Justin Bieber ma za sobą kilka pomniejszych ról aktorskich. Wystąpił jako epizodysta w “Zoolanderze 2” oraz trzeciej odsłonie “Facetów w czerni”. Pojawił się też w innych dokumentach – “Billie Eilish: Świat lekko zamglony”, “Katy Perry: Oto ja”, “Bad 25” czy “Justin Bieber: Believe”.

Previous Article
Red Rocket Simon Rex

ZDJĘCIA: nowy komediodramat wytwórni A24, "Red Rocket". Simon Rex jako były gwiazdor porno

Next Article
Najlepsze filmy o Bondzie

Top 10: Najlepsze filmy o Jamesie Bondzie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share