“Nie czas umierać” z premierą w amerykańskich kinach. Czwarty najlepszy debiut w historii serii

Nie czas umierać box-office
Nie czas umierać Box-office / Foto AZN: Metro-Goldwyn-Mayer, Eon Productions, Universal

8 października film “Nie czas umierać” odnotował swoją premierę w amerykańskich kinach. Po weekendzie znamy już wyniki box-office’owe. Nowa superprodukcja o Jamesie Bondzie zaliczyła względnie udany start w kinach na terenie USA.

Nie czas umierać Wyniki finansowe w USA

Po premierze w Stanach Zjednoczonych film “Nie czas umierać” zarobił 56 mln dolarów. Wynik nie jest rażąco niski, choć eksperci oczekiwali, że nowy Bond poradzi sobie w kinach lepiej. Udało się zadebiutować w rejonach przewidywań kasowych – mówiono, że obraz zainkasuje od 55 do 60, a może nawet 70 mln USD.

Chociaż wynik pozostawia sporo do życzenia i nie wypełnia portfeli twórców tak, jak mogli na to liczyć, to nadal jeden z najlepszych debiutów w weekend otwarcia w USA, jeśli wziąć pod uwagę inne tytuły z bondowskiej serii. Film “007 Quantum of Solace” po swojej premierze w 2008 roku zarobił w Stanach 67,5 mln dolarów, film “Spectre” – 70,4 mln USD, a “Skyfall” z 2012 roku – 88,4 mln.

Czytaj też: Top 10 – najlepsze filmy o Jamesie Bondzie

Na całym świecie 25. film o przygodach superszpiega zainkasował łącznie 313,3 mln dolarów. Niedawno zanotował też pandemiczny rekord frekwencyjny w Polsce.

W czołówce najlepiej zarabiających filmów amerykańskiego box-office’u z minionego weekendu znajdują się też m.in. “Venom 2: Carnage”, “Rodzina Addamsów 2” oraz “Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”.

Previous Article
Jake Gyllenhaal Guy Ritchie

Jake Gyllenhaal wystąpi w nowym projekcie Guya Ritchiego. Film powstanie dla Miramaxu

Next Article
Prince Charming premiera

"Prince Charming Polska" - premiera gejowskiego programu randkowego. Znamy uczestników

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share