TV News

„Prince Charming Polska” – premiera gejowskiego programu randkowego. Znamy uczestników

„Prince Charming” to tytuł nowego, telewizyjnego programu randkowego. Reality show z miejsca przechodzi do historii jako pierwsze tego typu widowisko w Polsce, którego centralnym bohaterem jest mężczyzna o homoseksualnej orientacji.

Prince Charming Premiera rewolucyjnego programu randkowego

W programie „Prince Charming Polska” model Jacek Jelonek – który w przeszłości współpracował m.in. z projektantem Mario Testino – będzie poszukiwał miłości swojego życia. 12 października na platformie VOD Player zadebiutuje pierwszy odcinek reality show.

Przystojny kawaler pozna trzynastu wyjątkowych mężczyzn. Wszyscy spotkają się w willi na terenie słonecznej Hiszpanii. Uczestnicy będą walczyć o względy Jelonka, ale wyłoniony zostanie tylko jeden wybranek serca. Twórcy zapowiadają, że „Prince Charming” to pierwszy taki program w polskiej telewizji. Jego hasło reklamowe jest proste i wymowne: „Każdy zasługuje na miłość”.

Widzowie będą mogli oglądać program tylko w serwisie Player. Odcinki pokazywane będą we wtorki i czwartki począwszy od 12 października.

Wśród uczestników reality show znajdują się m.in.: pracownik gastronomiczny z Anglii Karol, 24-letni barber Michał, aktywista na rzecz osób LGBT+ Maciej, model Mateusz oraz stylista i model fitness Krzysztof.

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:TV News