Padł pierwszy klaps na planie serialu Emmericha z Anthonym Hopkinsem

Those About to Die
Those About to Die – nowe wieści w sprawie serialu Rolanda Emmericha / Foto: Wikimedia Commons; Orion Pictures, Strong Heart

Roland Emmerich rozpoczął prace nad swoim serialem o tematyce gladiatorskiej – “Those About to Die”. Twórca blockbusterów jak “Dzień Niepodległości” czy “Pojutrze” kręci serial o skorumpowanym świecie gladiatorstwa – projekt powstanie dla platformy streamingowej Peacock, na której ostatnio ukazał się hit z Natashą Lyonne, “Poker Face”. W obsadzie m.in. Anthony Hopkins.

Those About to Die – ruszają prace nad serialem Rolanda Emmericha

Materiały do serialu realizowane są w rzymskim kompleksie Cinecittà Studios. Z projektem związany jest już Sir Anthony Hopkins, a obsadę właśnie zasilili: Iwan Rheon (“Wyklęci”, “Gra o tron”), Liraz Charhi (“Późny kwartet”), Jóhannes Haukur Jóhannesson (“Wikingowie”), Rupert Penry-Jones (“Batman”, “Wirus”), Alice Ann Edogamhe, Eneko Sagardoy, Pepe Barros, Gonçalo Almeida i Kyshan Wilson.

Ponadto wcześniej do obsady dołączyli Sara Martins, Jojo Macari, Tom Hughes Gabriella Pession, Dimitri Leonidas, Moe Hashim. Wiadomo, że Anthony Hopkins wciela się w cesarza Wespazjana. Rheon otrzymał angaż do roli, z której musiał zrezygnować Lorenzo Richelmy. Co ciekawe aktor współpracował już z Emmerichem przy ubiegłorocznym “Czarodziejskim flecie”, który reżyser wyprodukował.

Charhi wcieli się w królową Berenice, a Penry-Jones zagra emerytowanego generała Marsusa, który chce przejąć władzę po Vespasianie. Kyshan Wilson gra kobiecą gladiatorkę, Aurę. Całość ma bazować na książce, której autorem jest Daniel Mannix, opowiadającej o “skorumpowanym i złożonym świecie gladiatorstwa”.

Emmerich będzie jednym z producentów wykonawczych. Filmografię reżyserską 67-latka zamyka thriller science-fiction “Moonfall” z udziałem Halle Berry, Patricka Wilsona, Michaela Peñy i Caroliny Bartczak.

Previous Article
Pogromcy duchów

Ruszyły zdjęcia do nowej odsłony "Pogromców duchów"

Next Article
Mother Mary Anne Hathaway

Anne Hathaway gwiazdą muzyki pop w nowym filmie studia A24

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share