Polka w nowej superprodukcji Rolanda Emmericha. Kim jest Carolina Bartczak?

Moonfall Carolina Bartczak
Moonfall Carolina Bartczak na zdjęciu z filmu / Foto Prime: Monolith Films, Huayi Brothers, Centropolis

Już w piątek, 4 lutego na ekranach polskich kin zagości nowa superprodukcja w reżyserii Rolanda Emmericha, twórcy m.in. “Dnia Niepodległości” czy “2012”. Mowa o filmie science-fiction “Moonfall”, w którym wystąpiła aktorka polskiego pochodzenia, Carolina Bartczak.

Moonfall Carolina Bartczak w hollywoodzkiej superprodukcji

W widowiskowym “Moonfall” zobaczymy między innymi takich aktorów, jak Halle Berry, Patrick Wilson, Donald Sutherland, Michael Peña, Charlie Plummer czy Eme Ikwuakor. Można mówić o plejadzie gwiazd. Na planie Wilsonowi i pozostałym odtwórcom towarzyszyła Carolina Bartczak, grająca niejaką Brendę Lopez – ekranową żonę Michaela Peñy. 36-latka ma polskie korzenie – jej rodzice uciekli z naszego kraju przed stanem wojennym.

Kanadyjka polskiego pochodzenia porozumiewa się biegle w trzech językach: polskim, angielskim i francuskim. Studiowała biochemię na prestiżowym University of Toronto, pracowała jako dziennikarka i fotografka, a w 2009 roku postanowiła zająć się aktorstwem.

Ma dziś na swoim koncie ponad czterdzieści ról filmowych i telewizyjnych. Debiutowała w serialu animowanym “The Mysteries of Alfred Hedgehog” (udzieliła głosu w pięćdziesięciu dwóch odcinkach), a w 2013 roku zagrała w “Smerfach 2” Rajy Gosnella. Trzy lata później otrzymała rolę Magdy w widowisku Bryana Singera “X-Men: Apocalypse” – w filmie wystąpiły takie sławy, jak Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac czy James McAvoy.

Widzieliśmy ją również w serialach “Most Dangerous Game” oraz “Painkiller”, a także w dramacie “Białe kłamstwo”. W filmie “Moonfall” Rolanda Emmericha Carolina Bartczak gra jedną z ról drugoplanowych. Premiera fantastycznonaukowej superprodukcji przypada na 4 lutego.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy katastroficzne

W filmie “Moonfall”, zgodnie z tytułem, Księżyc “wypada” z orbity i w zastraszającym tempie zmierza ku naszej planecie – mieszkańcom Ziemi grozi globalna katastrofa. Pracownica NASA (Halle Berry) jest przekonana, że znalazła sposób na zbawienie ludzkości. Wszystkich zaangażowanych w akcję ratowniczą czeka jednak nie lada niespodzianka, bo Księżyc w istocie nie jest tym, czym się wydaje.

Moonfall Carolina Bartczak na zdjęciach z filmu

Moonfall Carolina Bartczak

Moonfall Carolina Bartczak na zdjęciu z filmu / Foto Prime: Monolith Films,
Huayi Brothers, Centropolis

Moonfall Carolina Bartczak

Moonfall Carolina Bartczak na zdjęciu z filmu / Foto Prime: Monolith Films,
Huayi Brothers, Centropolis

Previous Article
Heart of Stone Jamie Dornan

Gal Gadot i Jamie Dornan w szpiegowskim thrillerze serwisu Netflix

Next Article
The Minute You Wake Up Dead Morgan Freeman

Morgan Freeman jako podejrzliwy detektyw w thrillerze z Cole'em Hauserem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share