Anne Hathaway gwiazdą muzyki pop w nowym filmie studia A24

Mother Mary Anne Hathaway
Mother Mary Anne Hathaway w obsadzie filmu wytwórni A24 / Foto: Jimmy Kimmel Live – kanał na YouTubie

Anne Hathaway nie narzeka na brak propozycji filmowych. Dopiero co informowaliśmy, że gwiazda wystąpi w nowym projekcie Davida Roberta Mitchella (twórcy “Coś za mną chodzi”), a już teraz ogłoszono, że pojawi się również w nowym przedsięwzięciu studia A24. Film nosi tytuł “Mother Mary” i będzie poruszającą historią miłosną.

Mother Mary Anne Hathaway zagra w melodramacie wytwórni A24

Obraz wyreżyseruje dla A24 David Lowery – twórca “Zielonego Rycerza. Green Knight” czy kultowego “Ghost Story” z 2017 roku. Jest też autorem fabuły. Wytwórnia zapowiada, że będzie to “epicka historia miłosna” oraz zaskakujący melodramat osadzony w świecie muzyki pop. Anne Hathaway zagra artystkę muzyczną, a film opowie o jej związku z pewną ikoniczną projektantką mody. Tę drugą zagra Michaela Coel – znana z serialu “Mogę cię zniszczyć” oraz filmu “Strefa X 2”.

Producentami “Mother Mary” będą Lowery, Toby Halbrooks, Jeanie Igoe, Jonas Katzenstein, Maximilian Leo, Jonathan Saubach i James M. Johnston. Ścieżkę dźwiękową do filmu stworzy Daniel Hart, a oryginalne piosenki na soundtrack skomponują Charli XCX oraz Jack Antonoff. Zdjęcia do “Mother Mary” będą kręcone w Niemczech; na razie nie jest znana data, kiedy ekipa wejdzie na plan.

Czytaj też: Nowy film w reżyserii Pedro Almodovara otworzy tegoroczny Festiwal w Cannes

Anne Hathaway widzieliśmy niedawno w dramacie “Armagedon” Jamesa Graya z Anthonym Hopkinsem. Wkrótce premierę zaliczą następujące produkcje z aktorką: “Eileen”, “She Came to Me” oraz nowa wersja “Sesame Street”.

Previous Article
Those About to Die

Padł pierwszy klaps na planie serialu Emmericha z Anthonym Hopkinsem

Next Article
Steven Knight

Twórca "Peaky Blinders" przygotuje scenariusz nowych "Gwiezdnych wojen"

Related Posts
Total
0
Share