Julianne Moore i Sydney Sweeney jako matka i córka w nowym filmie Apple TV+

Echo Valley Julianne Moore
Echo Valley Julianne Moore i Sydney Sweeney razem w filmie Apple TV+ / Foto: Wikimedia Commons

Julianne Moore i gwiazda “Euforii” Sydney Sweeney wystąpią w “Echo Valley” – nowym filmie produkcji Apple Studios. Będzie to historia strudzonej matki, która musi uratować swoją córkę, gdy ta zjawia się cała zakrwawiona u progu jej domu. Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera dramatu Apple’a.

Echo Valley Julianne Moore i Sydney Sweeney gwiazdami filmu dla Apple TV+

Julianne Moore pojawi się w filmie jako Kate Garrett – kobieta w średnim wieku, która niedawno przeżyła osobistą tragedię, a obecnie spędza dni, trenując konie na tytułowej farmie Echo Valley w Pensylwanii. Pewnego wieczoru u progu domu Kate zjawia się córka – Claire (Sydney Sweeney). Jest przerażona, roztrzęsiona, pokryta krwią – nie swoją… Film opowie o tym, na jakie poświęcenia zdobędzie się matka, próbująca wydostać dziecko z tarapatów.

Obraz ukaże się na platformie streamingowej Apple TV+, na której w ostatnim czasie debiutowały między innymi filmy “Wyzwolenie” i “Świąteczny duch” oraz seriale “WeCrashed: Upadek start upu”, “Watch the Sound with Mark Ronson”. Jednym z producentów “Echo Valley” będzie Ridley Scott – czterokrotnie nominowany do Oscara, m.in. za “Helikopter w ogniu” i “Gladiatora”.

Stanowiska producenckie obejmują też Michael Pruss, Kevin Walsh i Brad Ingelsby, który będzie showrunnerem i autorem scenariusza. Ingelsby jest twórcą “Mare z Easttown”, a z wytwórnią Ridleya Scotta – Scott Free – pracował już przy “American Woman” (2015), “Zrodzonym w ogniu” (2013) oraz “Przyjacielu domu” (2019).

Julianne Moore widzieliśmy niedawno w dramacie “When You Finish Saving the World” z Finnem Wolfhardem oraz w thrillerze “Oszustwo” z Sebastianem Stanem (to również produkcja Apple TV+). Sydney Sweeney ma za sobą role serialowe, które przyniosły jej międzynarodowy rozgłos – zagrała Cassie Howard w przeboju HBO “Euforia” oraz Olivię Mossbacher w hitowym “Białym Lotosie” (sezonie pierwszym).

Previous Article
Wrota do piekieł 2

"Wrota do piekieł 2" z szansą na powstanie? Odpowiada Sam Raimi

Next Article
Dom strachów 2

"Dom strachów 2". Twórcy "Cichego miejsca" zapowiadają sequel

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share