Dermot Mulroney i Anne Heche w zwiastunie horroru “You’re Killing Me”

You're Killing Me Zwiastun
You’re Killing Me Zwiastun filmu / Foto: Bloody Disgusting, Quiver Distribution, Iris Indie

W sieci pojawił się zwiastun nowego horroru pt. “You’re Killing Me” – w rolach głównych Dermot Mulroney oraz Anne Heche. To nowy dreszczowiec o zaginięciu na terenie kampusu uniwersyteckiego oraz walce o przetrwanie z przebiegłym mordercą – idealna propozycja dla fanów serii “Krzyk”.

You’re Killing Me Zwiastun filmu grozy z Anne Heche i Dermotem Mulroneyem

Główną rolę gra w filmie McKaley Miller – 26-letnia amerykańska aktorka znana między innymi z seriali “The Gates: Za bramą tajemnic” oraz “Doktor Hart”, a także z filmów “Iceman: Historia mordercy” czy “Ma”. Miller wciela się w studentkę imieniem Eden Murphy. Przed tygodniem na jej uczelni zaginęła inna dziewczyna, Melissa (Kalli Tehranae). Gdy trwają poszukiwania policji, grupa uczniów dba o swoje interesy. Eden również ambitnie dąży do celu – choć jest jedną z najuboższych studentek na Torrington Prep.

Eden zależy na rekomendacji studenckiej od rodziców pewnego bogatego kolegi, Barretta (Brice Anthony Heller). Pojawia się więc na jego corocznej, hucznej imprezie wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Zarą (Keyara Milliner). Dziewczęta upijają się, a nocą odkrywają na telefonie jednego z członków bractwa coś, co może wiązać się z zaginięciem Melissy. Sytuacja z minuty na minutę staje się coraz bardziej niebezpieczna.

Horror “You’re Killing Me” wyreżyserowali Jerren Lauder (“Mroczny lokator”) oraz Beth Hanna (“The Reappearance”), a autorami scenariusza są Walker Hare oraz Brad Martocello. W filmie występują między innymi Wil Deusner, Jayson Warner Smith, Hannah Celeste, Morgana Van Peebles, Dermot Mulroney (“Psychopata”, “Gone in the Night”) oraz Anne Heche (“Sześć dni, siedem nocy”, “Koszmar minionego lata”). Heche zmarła tragicznie w sierpniu minionego roku, w wyniku obrażeń doznanych w wypadku samochodowym.

Film doczeka się swojej amerykańskiej premiery 7 kwietnia, ukazując się w kinach i na platformach VOD. Dystrybutorem będzie Quiver Distribution. Na razie nie wiadomo jeszcze, czy obraz zadebiutuje też na ekranach w naszym kraju.

Previous Article
Zorro Disney+

Serial Disney+ o Zorro od scenarzysty "Gry o tron"

Next Article
By Reason of Insanity Sylvester Stallone

Sylvester Stallone wystąpi w horrorze kryminalnym "By Reason of Insanity"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share