Sylvester Stallone wystąpi w horrorze kryminalnym “By Reason of Insanity”

By Reason of Insanity Sylvester Stallone
By Reason of Insanity – Sylvester Stallone w nowym horrorze / Foto: Kadr z filmu “Detoks” (2002; Universal, UIP, DEJ Prod.)

Sylvester Stallone zagra w pierwszym od lat horrorze. W 2002 roku widzieliśmy go w “Detoksie”, łączącym kino grozy z thrillerem kryminalnym – było to dzieło Jima Gillespie’ego, twórcy “Koszmaru minionego lata”. Teraz Sly ogłosił, że pojawi się w kolejnym filmie gatunkowym – jego tytuł to “By Reason of Insanity” (pol. dosł.: Z powodu niepoczytalności).

By Reason of Insanity Sylvester Stallone gwiazdą kryminalnego horroru

Na swoim oficjalnym forum internetowym Sylvester Stallone napisał:

— Mam kilka bardzo interesujących, nadchodzących projektów w przygotowaniu! Jeden to świetny film z gatunku horroru i dramatu, zatytułowany “By Reason of Insanity”. Chciałem doprowadzić ten film do skutku przez lata. To historia lepsza nawet niż wspaniałe “Milczenie owiec”!

“By Reason of Insanity” będzie bazowało na książce o tym samym tytule, której autorem jest Shane Stevens, amerykański pisarz, autor licznych kryminałów (zm. w 2007). W powieści tej seryjny zabójca imieniem Thomas Bishop wierzy, że jest synem Caryla Chessmana – przestępcy i gwałciciela, skazanego na karę śmierci w komorze gazowej lata temu (była to postać rzeczywista). Bishop to zbieg z zakładu dla obłąkanych kryminalistów, który ma za sobą bolesną, traumatyzującą przeszłość. Zmienia tożsamość i podróżuje po Stanach, zabijając kobiety na makabryczne sposoby.

Możliwe, że Stallone zajmie się także reżyserią filmu, lecz szczegółowe informacje na temat projektu pozostają na razie nieznane. Aktora widzieliśmy niedawno w serialu gangsterskim “Tulsa King”, którego pierwszy sezon nadawany był przez Paramount+ od 13 listopada 2022 do 8 stycznia 2023. Serial Taylora Sheridana przedłużony został na drugi sezon.

We wrześniu tego roku premierę zaliczy film akcji “Niezniszczalni 4” – w obsadzie Stallone, Dolph Lundgren, Megan Fox, Jason Statham i Curtis “50 Cent” Jackson.

Previous Article
You're Killing Me Zwiastun

Dermot Mulroney i Anne Heche w zwiastunie horroru "You're Killing Me"

Next Article
The Freshening John Boyega

John Boyega gwiazdą romansu sci-fi od reżyserki "Ptaków Nocy"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share