Serial Disney+ o Zorro od scenarzysty “Gry o tron”

Zorro Disney+
Zorro Disney+ – nowe wieści / Foto: Kadr z filmu “Maska Zorro” (1998; Tristar, Amblin, Sony Pictures). Na zdj. Antonio Banderas.

Coraz więcej wiemy o serialowym “Zorro”, który powstaje dla platformy streamingowej Disney+. Projekt zyskał właśnie swojego showrunnera, którym jest Bryan Cogman. 43-latek ma doświadczenie w pracy przy pierwszoligowych produkcjach odcinkowych. Był m.in. scenarzystą “Gry o tron” oraz “Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy”.

Zorro Disney+ wybrało showrunnera dla swojego serialu

Bryan Cogman, który jest laureatem nagrody Amerykańskiej Gildii Producentów Filmowych, będzie scenarzystą i producentem wykonawczym nowego “Zorro”. Projekt już od 2021 roku znajduje się na etapie preprodukcji, ale nareszcie zdobył ostatecznego showrunnera. Wilmer Valderrama, znany z “Różowych lat 70.” oraz spin-offu, “Różowych lat 90.”, zagra rolę główną, a także obejmie jedno ze stanowisk producenckich. Co ciekawe w maju minionego roku informowano, że ma powstać serial “Zorro” dla Amazon Prime Video – miał w nim wystąpić Miguel Bernardeau (“Szkoła dla elity”).

Valderrama zagra nikogo innego jak Zorro alias Diego de la Vegę – mężczyznę skrytego za czarną maską, który walczy o sprawiedliwość, ład i porządek. Akcja serialu Disney+ będzie toczyła się w Los Angeles, gdzie tytułowy bohater będzie walczył z korupcją. Ma to być uwspółcześniona wersja “Zorro”, w której nie zabraknie wysokooktanowej akcji, ale też humoru, a całość ma być “wielokulturowa”.

Nie ujawniono jeszcze, jacy inni aktorzy wystąpią w serialu. Producentami, poza Cogmanem i Valderramą, będą Gary Marsh i John Gertz. Valderrama pojawił się niedawno w takich produkcjach jak “Ciężkie uderzenie”, “Agenci NCIS: Los Angeles” oraz “Nasze magiczne Encanto”. Cogman zapowiada, że serial Disney+ wciąż znajduje się we wstępnej fazie przygotowań.

Czytaj też: Antonio Banderas uważa, że Tom Holland powinien zostać nowym Zorro. Filmowa seria będzie kontynuowana

Previous Article
Paris Paramount Scarlett Johansson

Scarlett Johansson w obsadzie nowej komedii Nancy Meyers

Next Article
You're Killing Me Zwiastun

Dermot Mulroney i Anne Heche w zwiastunie horroru "You're Killing Me"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share