Armie Hammer stosował przemoc, bo sam był molestowany seksualnie

Armie Hammer
Armie Hammer – nowy wywiad / Foto: Wikimedia Commons

Armie Hammer udzielił wywiadu serwisowi “Airmail” – to pierwszy raz, kiedy wypowiedział się publicznie, od czasu oskarżeń o stosowanie przemocy fizycznej i emocjonalnej, jakie postawiono mu w 2021 roku. Gwiazdor przyznał, że przemocowe pragnienia i fantazje wystąpiły u niego w wyniku traumy, którą przeszedł jako nastolatek.

Armie Hammer udzielił wywiadu. “Wiem, że moja kariera jest skończona”

Dwa lata temu Armie’ego Hammera oskarżono o stosowanie przemocy, która maskowana jest pod przykrywką praktyk BDSM. Przeciwko gwiazdorowi wypowiedziało się kilka straumatyzowanych kobiet; Hammera oskarżano także o skłonności do kanibalizmu. Aktor miał też zdradzać swoją żonę, Elizabeth Chambers, z którą ma dwoje dzieci. W nowym wywiadzie Hammer powiedział, że po tym, jak spotkał się z nagonką medialną, rozważał samobójstwo. Przyznał też, że jako nastolatek sam padł ofiarą przemocy seksualnej.

W rozmowie z “Airmail” Armie Hammer przyznał, że jako trzynastolatek był molestowany przez pastora. To wydarzenie miało obudzić w nim chęć uczestniczenia w niebezpiecznych aktach seksualnych oraz sprawiło, że w Hammerze pojawiło się zainteresowanie praktykami BDSM.

— W ten sposób zostałem zapoznany z seksualnością, ale nie miałem na to żadnego wpływu, nie kontrolowałem tego. Byłem bezsilny, nic nie mogłem zrobić. Tak rozbudziło się we mnie zainteresowanie seksualną kontrolą – wyjawił Hammer.

Hammer opowiedział o swoich przeżyciach z pastorem tylko dwóm osobom: matce chrzestnej – Candace Garvey oraz starszemu przyjacielowi, który jednak zmarł. Dziennikarzowi “Airmail” Hammer wyznał, że rozmyślał nad samobójstwem:

— Poszedłem nad morze, wszedłem do wody i odpłynąłem tak daleko, jak byłem w stanie. Liczyłem, że utonę, zostanę uderzony przez łódź lub zostanę pożarty przez rekiny. Jednak zdałem sobie sprawę, że na brzegu wciąż czekają na mnie żona i dzieci. Nie mógłbym zrobić tego swoim dzieciom.

Armie Hammer symulował z kobietami akty, podczas których partnerki udawały, że są bite, gwałcone lub torturowane (z ang. CNC – consensual non-consent scene). W wywiadzie podkreślił, że były to sytuacje seksualne, na które wyrażono obopólną zgodę. “O takich rzeczach zawsze dyskutujemy przed samym zbliżeniem. Nigdy nie narzuciłem tego komuś znienacka”, dodaje 36-latek.

Aktor wykorzystywał swoją sławę, pozycję społeczną i pieniądze, by uwodzić młodsze partnerki. Przyznał, że kobiety godziły się przy nim na formy zbliżeń, na które mogłyby nie zgadzać się w kontakcie ze “zwykłymi” mężczyznami. Hammer dodaje, że gdyby mógł cofnąć czas i wymazać swoje czyny, nie zrobiłby tego; powiedział też, że rozumie, że jego kariera aktorska jest skończona. “Nikt mnie nie zatrudni, bo jestem sprawcą przemocy”, tłumaczy.

W 2022 r. na Instagramie wybuchł skandal, a anonimowe konto “houseofeffie” stało się celem wizyt internautów z całego świata. Młoda kobieta, która zapewnia, że miała romans z Hammerem, gdy ten nie rozstał się jeszcze z żoną, zaczęła masowo publikować prywatne wiadomości od hollywoodzkiego gwiazdora. Wiele z nich to treści nadesłane od innych kobiet i dziewczyn – ofiar Hammera.

Z wiadomości wynika, że aktor wielokrotnie zdradzał żonę, Elizabeth Chambers, wikłając się w sadomasochistyczne związki. Partnerki miał traktować jak niewolnice i nazywał się ich “panem”. Jedna z kobiet, twórczyni aplikacji mobilnych Courtney Vucekovich, oskarża Hammera o stosowanie przemocy psychicznej i przyznaje, że dziś cierpi na zespół stresu pourazowego.

W ujawnionych wiadomościach Hammer opisuje najskrytsze fantazje seksualne, które ogniskują się wokół ekstremalnego BDSM, okaleczania partnerek, a nawet gwałtu i ssania krwi z otwartych ran.

Jednej z kobiet aktor miał napisać wprost: “jestem stuprocentowym kanibalem“.

Previous Article
Skinamarink Recenzja

„Skinamarink” – recenzja bez spoilerów. Horrorowe objawienie czy flaki z olejem?

Next Article
Michael Jackson Film biograficzny

Dokument o Michaelu Jacksonie pod ostrzałem. "Oburzający film!"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share