“House of Hammer” – serial o mrocznych ciągotach Armie’ego Hammera

House of Hammer Zwiastun
House of Hammer Zwiastun serialu dokumentalnego / Foto: Discovery+, Talos Films

Zdaje się, że problemy Armie’ego Hammera nie dobiegają końca. Jeszcze na początku roku widzieliśmy go w kryminale “Śmierć na Nilu”, ale wiele wskazuje, że będzie to ostatni film w jego karierze. Powstał bowiem dokument pt. “House of Hammer”, który ma obciążyć słynnego aktora i mocno nadszarpnąć jego wizerunkiem. Chodzi o kontrowersje z udziałem 35-latka, jego przemocową naturę i rzekome skłonności kanibalistyczne.

House of Hammer Zwiastun serialu o perwersjach Armie’ego Hammera

“House of Hammer” to serial dokumentalny, którego pierwszy odcinek zadebiutuje już 2 września. Opowie o dynastii Hammerów – obrzydliwie bogatej rodzinie, dla której zdrada, rozpusta, przemoc, korupcja czy uzależnienia są na porządku dziennym. Armie Hammer to syn Michaela Armanda Hammera – prezesa wytwórni filmowej; a jego dziadkiem był Armand Hammer – magnat przemysłowy. Członkowie rodziny Hammerów zawsze byli bohaterami licznych skandali, także obyczajowych i aktor również poszedł w ich “ślady”.

Na dokument złożą się wywiady z kobietami, które na różne sposoby padły ofiarami Hammerów. Poniżej zobaczycie zwiastun serialu. Jedno jest pewne – nie przejdzie on bez echa.

“House of Hammer” ukaże się na platformie streamingowej Discovery+. Reżyserami wybranych odcinków są Elli Hakami i Julian P. Hobbs, a wywiadów twórcom udzieliły między innymi była kochanka Armie’ego Hammera Courtney Vucekovich oraz Julia Morrison.

Kilka miesięcy temu na Instagramie wybuchł skandal, a anonimowe konto “houseofeffie” stało się celem wizyt internautów z całego świata. Młoda kobieta, która zapewnia, że miała romans z Hammerem, gdy ten nie rozstał się jeszcze z żoną, zaczęła masowo publikować prywatne wiadomości od hollywoodzkiego gwiazdora. Wiele z nich to treści nadesłane od innych kobiet i dziewczyn – ofiar Hammera.

Z wiadomości wynika, że aktor wielokrotnie zdradzał żonę, Elizabeth Chambers, wikłając się w sadomasochistyczne związki. Partnerki miał traktować jak niewolnice i nazywał się ich “panem”. Jedna z kobiet, twórczyni aplikacji mobilnych Courtney Vucekovich, oskarża Hammera o stosowanie przemocy psychicznej i przyznaje, że dziś cierpi na zespół stresu pourazowego.

W ujawnionych wiadomościach Hammer opisuje najskrytsze fantazje seksualne, które ogniskują się wokół ekstremalnego BDSM, okaleczania partnerek, a nawet gwałtu i ssania krwi z otwartych ran.

Jednej z kobiet aktor miał napisać wprost: “jestem stuprocentowym kanibalem“. Kiedy coraz więcej osób zaczęło oskarżać Hammera o podobne wykroczenia, wystosował on krótkie oświadczenie: “Nie mam zamiaru odpowiadać na te bzdury, padłem ofiarą okrutnego ataku internetowego.”

Previous Article
Bones and All Zwiastun

"Bones and All" - zwiastun kanibalistycznego romansu z Chamaletem

Next Article
Ezra Miller Oświadczenie

Ezra Miller rusza na terapię psychiatryczną: "Cierpię na głębokie zaburzenia"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share