Sundance Film Festival: Dakota Johnson drwi z Armie’ego Hammera

Dakota Johnson
Dakota Johnson drwi z Armie’ego Hammera / Foto: Wikimedia Commons

W Park City w stanie Utah wystartował coroczny Sundance Film Festival. Tym razem rozpoczyna się w atmosferze skandalu. Goszcząca na scenie aktorka Dakota Johnson publicznie zadrwiła z Armie’ego Hammera i jego rzekomo kanibalistycznych upodobań. Co takiego powiedziała?

Dakota Johnson publicznie szydzi z Armie’ego Hammera

Dakota Johnson wyszła na scenę festiwalową, by wręczyć nagrodę specjalną dla Międzynarodowej Ikony. W tym roku odebrał ją włoski reżyser Luca Guadagnino. Amerykańska aktorka współpracowała z nim przy horrorze “Suspiria” z 2018 roku. Johnson przytoczyła podczas przemowy anegdotę, która może być – choć zapewne nie jest – prawdziwa:

— Niestety, nie wystąpiłam w “Tamtych dniach, tamtych nocach” (filmie Guadagnino – przyp.). Luca poprosił mnie, bym zagrała brzoskwinię, ale nasze harmonogramy się nie zgrały. Dzięki Bogu, bo zostałabym kolejną kobietą, którą Armie Hammer próbowałby zjeść.

Wypowiedź wywołała, oczywiście, falę śmiechu. Jednak na tym nie koniec. Johnson dodała następnie: “Kto by pomyślał, że kanibalizm stanie się tak popularny?”. To nawiązanie do niedawnego filmu Guadagnino, “Do ostatniej kości” (“Bones and All”). Jego bohaterami są kochankowie, którzy są też amatorami ludzkiego mięsa.

Komentarze Johnson odnoszą się do kontrowersji z udziałem Armie’ego Hammera. W 2022 r. na Instagramie wybuchł skandal, a anonimowe konto “houseofeffie” stało się celem wizyt internautów z całego świata. Młoda kobieta, która zapewnia, że miała romans z Hammerem, gdy ten nie rozstał się jeszcze z żoną, zaczęła masowo publikować prywatne wiadomości od hollywoodzkiego gwiazdora. Wiele z nich to treści nadesłane od innych kobiet i dziewczyn – ofiar Hammera.

Z wiadomości wynika, że aktor wielokrotnie zdradzał żonę, Elizabeth Chambers, wikłając się w sadomasochistyczne związki. Partnerki miał traktować jak niewolnice i nazywał się ich “panem”. Jedna z kobiet, twórczyni aplikacji mobilnych Courtney Vucekovich, oskarża Hammera o stosowanie przemocy psychicznej i przyznaje, że dziś cierpi na zespół stresu pourazowego.

W ujawnionych wiadomościach Hammer opisuje najskrytsze fantazje seksualne, które ogniskują się wokół ekstremalnego BDSM, okaleczania partnerek, a nawet gwałtu i ssania krwi z otwartych ran.

Jednej z kobiet aktor miał napisać wprost: “jestem stuprocentowym kanibalem“.

Previous Article
Rob Lowe Najlepsze filmy

Rob Lowe – biografia aktora, najlepsze filmy i seriale

Next Article
Piątek trzynastego Remake

Powstanie remake "Piątku, trzynastego"? A może kolejny sequel? Nowe wieści

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share