Adam Driver jako Enzo Ferrari. Pierwsze zdjęcie z filmowej biografii

Ferrari Adam Driver
Ferrari – Adam Driver – zdjęcie z filmu / Foto: Storyteller, Fordward Pass, Moto Prod., Monolith

Pierwsze zdjęcie z filmu “Ferrari” z Adamem Driverem wjechało do sieci. Można powiedzieć, że odtwórca o charakterystycznym nazwisku to dla tego projektu właściwa osoba na właściwym miejscu. Driver pojawi się w filmie jako Enzo Ferrari – kierowca rajdowy i założyciel motoryzacyjnego imperium. Premiera w 2023 roku.

Ferrari Adam Driver na zdjęciu z filmu biograficznego

Fabuła filmu “Ferrari”:

— Bohaterem biografii jest Enzo Ferrari (w tej roli Adam Driver), były kierowca rajdowy, który znajduje się w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą (Penelope Cruz) stoi u progu bankructwa. Ale to nie koniec problemów!

Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. W tej sytuacji Enzo decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów na świecie. Liczącym ponad 1500 kilometrów rajdzie przez całe Włochy, znanym jako Mille Miglia. Zwycięstwo to szansa na ocalenie firmy, a przegrana oznacza stratę wszystkiego.

Realizacji filmu podjął się wybitny reżyser i scenarzysta Michael Mann, twórca “Gorączki” (1995), “Zakładnika” (2004) i “Wrogów publicznych” (2009). Co ciekawe początkowo rolę główną miał zagrać Hugh Jackman. Został pokonany w castingu przez Adama Drivera. W filmie pojawią się także: Shailene Woodley (“Gwiazd naszych wina”, “Spadkobiercy”), Penelope Cruz (“Vicky Cristina Barcelona”, “Vanilla Sky”), Patrick Dempsey (“Zaczarowana”, „Transformers 3”), Gabriel Leone, Sarah Gadon, Jack O’Connell oraz Giuseppe Bonifati.

W jednym z ostatnich wywiadów Adam Driver powiedział:

— Gdy się o tym dowiedziałem (o tym projekcie filmowym – przyp.), byłem szczęśliwy i podekscytowany. Dzięki szansie, którą dostałem od producentów filmu, miałem okazję pracować z Michaelem Mannem, a także z takimi gwiazdami, jak Penelope Cruz, która gra moją żonę, Patrickiem Dempsey’em i Jackiem O’Donnellem. To było ogromne przeżycie.

Na razie nie jest znana data premiery. Dystrybucją w USA zajmie się studio STXfilms.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
Fallout Devon Sawa

Devon Sawa i Kate Bosworth gwiazdami apokaliptycznego thrillera

Next Article
Skinamarink Recenzja

„Skinamarink” – recenzja bez spoilerów. Horrorowe objawienie czy flaki z olejem?

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share