Vivica A. Fox o 3. części serii “Kill Bill”. Czy sequel wreszcie powstanie?

Kill Bill 3 Vivica A. Fox
Kill Bill 3 Vivica A. Fox ma plan na sequel / Foto: Miramax, A Band Apart

“Kill Bill” od lat pozostaje jednym z najpopularniejszych filmów Quentina Tarantino. Obraz z gatunku kina sztuk walki ukazał się w 2003 roku i zgarnął ponad 180 mln dolarów w światowych kinach. Doczekał się sequela i szybko spowiła go nić dzieła kultowego. Co z trzecią odsłoną serii “Kill Bill”? Nad kontynuacją pochyla się aktorka Vivica A. Fox.

Kill Bill 3 Vivica A. Fox ma pomysł na sequel filmu Tarantino

Vivica A. Fox wystąpiła w dwóch częściach “Kill Billa”, grając Vernitę Green – członkinię tajnej organizacji zabójców na zlecenie, która udaje zatroskaną mamę z przedmieść. Kreacja przyniosła gwieździe nominacje do Czarnej Szpuli oraz nagrody BET. Niedawno Fox udzieliła wywiadu portalowi “Variety”. Przyznała, że fani serii “Kill Bill” są zniecierpliwieni i chcą, by Tarantino wreszcie nakręcił “trójkę”. Sama również wydała się tym potencjalnym projektem zainteresowana. Oto, co miała do powiedzenia:

— Ludzie są wygłodniali. Quentin, do dzieła! Sama czekam na ten film. Mówiono mi, że trzecia część opowie o mojej dorastającej córce (córce Vernity Green – przyp.). Quentin na pewno znajdzie sposób, jak zrealizować taki film – wiem o tym. Może dostanę rolę w scenie retrospekcji? Chciałabym nawiązać ponowną współpracę z Quentinem, a także z Umą Thurman. Dużo razem trenowałyśmy.

O planach realizacji “Kill Billa 3” Quentin Tarantino informował już w 2004 roku, kiedy zapowiedział, że wyobraża sobie serię jako trylogię. Plany nie zostały, niestety, zmaterializowane. W 2020 r. do tematu odniosła się Vivica A. Fox, która zadeklarowała, że chciałaby, a jej ekranową córkę zagrała Zendaya. Tarantino wspominał też, że marzy mu się “Kill Bill 3”, w którym rolę Beatrix Kiddo powtórzy Uma Thurman, a w jej córkę wcieli się Maya Hawke (prywatnie córka Thurman).

Obecnie głowę Quentina Tarantino zaprzątają inne projekty, w tym serial kryminalny “Justified: City Primeval” oraz inny, potencjalny serialowy projekt dla Netfliksa.

Previous Article
Film biograficzny o Madonnie

Filmowa biografia Madonny zagrożona. Powodem... trasa koncertowa

Next Article
Ekuz ile się czeka

Doradzamy, jak najszybciej otrzymać kartę EKUZ

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share