Vivica A. Fox o 3. części serii “Kill Bill”. Czy sequel wreszcie powstanie?

Kill Bill 3 Vivica A. Fox
Kill Bill 3 Vivica A. Fox ma plan na sequel / Foto: Miramax, A Band Apart

“Kill Bill” od lat pozostaje jednym z najpopularniejszych filmów Quentina Tarantino. Obraz z gatunku kina sztuk walki ukazał się w 2003 roku i zgarnął ponad 180 mln dolarów w światowych kinach. Doczekał się sequela i szybko spowiła go nić dzieła kultowego. Co z trzecią odsłoną serii “Kill Bill”? Nad kontynuacją pochyla się aktorka Vivica A. Fox.

Kill Bill 3 Vivica A. Fox ma pomysł na sequel filmu Tarantino

Vivica A. Fox wystąpiła w dwóch częściach “Kill Billa”, grając Vernitę Green – członkinię tajnej organizacji zabójców na zlecenie, która udaje zatroskaną mamę z przedmieść. Kreacja przyniosła gwieździe nominacje do Czarnej Szpuli oraz nagrody BET. Niedawno Fox udzieliła wywiadu portalowi “Variety”. Przyznała, że fani serii “Kill Bill” są zniecierpliwieni i chcą, by Tarantino wreszcie nakręcił “trójkę”. Sama również wydała się tym potencjalnym projektem zainteresowana. Oto, co miała do powiedzenia:

— Ludzie są wygłodniali. Quentin, do dzieła! Sama czekam na ten film. Mówiono mi, że trzecia część opowie o mojej dorastającej córce (córce Vernity Green – przyp.). Quentin na pewno znajdzie sposób, jak zrealizować taki film – wiem o tym. Może dostanę rolę w scenie retrospekcji? Chciałabym nawiązać ponowną współpracę z Quentinem, a także z Umą Thurman. Dużo razem trenowałyśmy.

O planach realizacji “Kill Billa 3” Quentin Tarantino informował już w 2004 roku, kiedy zapowiedział, że wyobraża sobie serię jako trylogię. Plany nie zostały, niestety, zmaterializowane. W 2020 r. do tematu odniosła się Vivica A. Fox, która zadeklarowała, że chciałaby, a jej ekranową córkę zagrała Zendaya. Tarantino wspominał też, że marzy mu się “Kill Bill 3”, w którym rolę Beatrix Kiddo powtórzy Uma Thurman, a w jej córkę wcieli się Maya Hawke (prywatnie córka Thurman).

Obecnie głowę Quentina Tarantino zaprzątają inne projekty, w tym serial kryminalny “Justified: City Primeval” oraz inny, potencjalny serialowy projekt dla Netfliksa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Film biograficzny o Madonnie

Filmowa biografia Madonny zagrożona. Powodem... trasa koncertowa

Next Article
Ekuz ile się czeka

Doradzamy, jak najszybciej otrzymać kartę EKUZ

Related Posts
Total
1
Share