Quentin Tarantino wyreżyseruje serial dla… Netfliksa?

Quentin Tarantino
Tarantino kręci serial / Foto: Wikimedia Comm.

Quentin Tarantino nie przygotuje dla swoich fanów nowego filmu; zamiast tego nakręci serial telewizyjny lub streamingowy. Kultowy reżyser wziął udział w promocji swojej książki “Cinema Speculation”, która odbyła się w Nowym Jorku. Tam też poinformował, że zrealizuje projekt serialowy.

Quentin Tarantino nie wróci z nowym filmem, ale nakręci… serial

Tarantino nie ujawnił żadnych szczegółów na temat serialu i jego fabuły. Zdjęcia do projektu mają wystartować w przyszłym roku. Do informacji mediów przekazano tylko wiadomość, że serial ma liczyć osiem odcinków. I choć nie wiadomo, czy produkcja powstanie dla telewizji, czy dla platformy VOD, ośmioodcinkowy format jest raczej formatem streamingowym. Możliwe więc, że serial Quentina Tarantino doczeka się emisji na Netfliksie, Amazon Prime Video lub w innym serwisie – jakim, to się dopiero okaże.

Co najciekawsze zagadkowy serial, o którym mowa, to jeden z dwóch szykowanych przez Tarantino. Osławiony twórca “Pulp Fiction” w lutym negocjował warunki pracy przy serialu stacji FX “Justified: City Primeval”. Ma to być kontynuacja popularnej produkcji “Justified: Bez przebaczenia”, w której Timothy Olyphant wcielał się w rolę Raylana Givensa – zastępcy szeryfa w Kentucky.

W przeszłości Quentin Tarantino wyreżyserował odcinki seriali “Ostry dyżur” oraz “CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”. Filmowy dorobek reżysera zamyka komediodramat “Pewnego razu… w Hollywood” sprzed trzech lat. W ciepło ocenionym przez krytyków filmie zagrali między innymi Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie. Zobaczcie zwiastun tej produkcji.

Previous Article
Obcy Cailee Spaeny

Cailee Spaeny, gwiazda "Devs", bohaterką nowego "Obcego"

Next Article
Bradley Cooper jako Frank Bullitt

Bradley Cooper jako Frank Bullitt w nowym filmie Stevena Spielberga

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share