Filmowa biografia Madonny zagrożona. Powodem… trasa koncertowa

Film biograficzny o Madonnie
Film biograficzny o Madonnie nie powstanie? / Foto: Wikimedia Comm.

Film biograficzny poświęcony Madonnie, który miał powstać dzięki wytwórni Universal Pictures, przechodzi przez sztorm. Portale o tematyce kinowej donoszą, że obraz nie znajduje się już na liście szykowanych przez studio projektów. Madonna sama miała wyreżyserować film o sobie.

Film biograficzny o Madonnie zagrożony. Czy projekt powstanie?

Pierwszy raz o planowanym projekcie usłyszeliśmy w 2020 roku. Teraz okazuje się, że ekranowa biografia może nie dojść do skutku – wszystko z powodu ogłoszonej przez Madonnę, kolejnej trasy koncertowej. The Celebration Tour rozpocznie się w połowie lipca i obejmie sześćdziesiąt pięć koncertów w Europie oraz Ameryce Północnej.

Do sprawy nie odnieśli się ani sama zainteresowani, ani przedstawiciele Universal Pictures. Źródła bliskie Madonnie informują jednak, że nadal chce ona wyreżyserować film o swoim życiu i karierze – w odpowiednim dla siebie momencie innym niż najbliższych kilka miesięcy. Jeszcze niedawno na stanowisko producentki filmu typowano Amy Pascal.

Scenariusz biografii przygotowali Madonna, Diablo Cody i znana pisarka – Erin Cressida Wilson. Fabuła skupi się na karierze artystki w latach osiemdziesiątych. Kulminacją wydarzeń ekranowych ma być trasa koncertowa Blond Ambition World Tour (jej start przypadł na kwiecień 1990 roku).

Rolę główną ma zagrać Julia Garner – najbardziej znana jako Ruth Langmore z serialu “Ozark”. Garner pokonała w wyścigu o rolę Madonny Florence Pugh, Odessę Young i Sky Ferreirę. Kiedy aktorka pojawi się na planie zdjęciowym? Tego obecnie nie wiadomo; wygląda jednak na to, że nie nastąpi to w tym roku.

Film znajduje się w przygotowaniu od lat. Jego poprzednie scenariusze miały nawet po 180 stron, przez co producenci wierzyli, że projekt lepiej sprawdzi się jako miniserial.

Previous Article
Rick i Morty Justin Roiland

"Rick i Morty" w tarapatach. Co z sezonem 7. i obsadą głosową?

Next Article
Kill Bill 3 Vivica A. Fox

Vivica A. Fox o 3. części serii "Kill Bill". Czy sequel wreszcie powstanie?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share