Alex Wolff gwiazdą nowego filmu z serii “Ciche miejsce”

A Quiet Place: Day One Alex Wolff
A Quiet Place: Day One Alex Wolff w obsadzie horroru / Foto: instagram.com/alexwolffofficial

Znany z horroru “Dziedzictwo. Hereditary” Alex Wolff wystąpi w kolejnym filmie grozy. 25-latek został zaangażowany w produkcję nowej części “Cichego miejsca” – obraz nosi tytuł “A Quiet Place: Day One”. U boku młodego gwiazdora pojawi się Lupita Nyong’o – zdobywczyni Oscara za rolę w dramacie “12 Years a Slave”.

A Quiet Place: Day One Alex Wolff dołącza do obsady filmu

Pracując na planie “A Quiet Place: Day One”, Alex Wolff ponownie spotka się z reżyserem Michaelem Sarnoskim. Panowie mieli okazję poznać się podczas produkcji nagradzanego dramatu “Świnia” z Nicolasem Cage’em. Poza Wolffem i Nyong’o w filmie pojawi się również Joseph Quinn, czyli Eddie Munson – ulubiona postać widzów z czwartego sezonu “Stranger Things” Netfliksa.

Film będzie spin-offem serii “Ciche miejsce”, którą zapoczątkował John Krasinski (zajmie on stanowisko producenta, wspólnie z Michaelem Bayem). Obraz będzie wspólnym przedsięwzięciem Paramount Pictures, Platinum Dunes oraz Sunday Night Productions. Reżyseruje Michael Sarnoski, który zastąpił wcześniejszego kandydata na to stanowisko – Jeffa Nicholsa. Nichols nadal jest autorem scenariusza.

“A Quiet Place: Day One” ukaże się 8 marca 2024 roku. Krasinski – oraz towarzysząca mu na ekranie Emily Blunt – prawdopodobnie nie zagrają w tej części “Cichego miejsca”, choć nie zostało to jeszcze potwierdzone. “Day One” ma być początkiem nowej franczyzy, a właściwie całego uniwersum powstałego na kanwie bazowego “Miejsca”. Paramount zakłada, że film okaże się sukcesem i pociągnie za sobą liczne kontynuacje lub spin-offy.

Prace na planie zdjęciowym wystartowały oficjalnie 2 stycznia 2023 roku w Londynie.

Previous Article
Piątek trzynastego Remake

Powstanie remake "Piątku, trzynastego"? A może kolejny sequel? Nowe wieści

Next Article
Gladiator 2 Russell Crowe

Russell Crowe zdradził tajemnicę. Zagra w "Gladiatorze 2" czy nie?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share