“The Old Way” – zwiastun westernu z Nicolasem Cage’em

The Old Way Zwiastun
The Old Way Zwiastun / Foto: Saban, Intercut Capital, Capstone

Nicolas Cage nie próżnuje. Dopiero widzieliśmy go w “Nieznośnym ciężarze wielkiego talentu” oraz “Niewesołym miasteczku”, a już teraz nadchodzi premiera jego najnowszego filmu – mowa o westernie “The Old Way”. Dystrybucją filmu zajmie się studio Saban, odpowiedzialne m.in. za wydanie “Guns Akimbo” czy “Paradise City”.

The Old Way Zwiastun filmowego westernu z Nicolasem Cage’em

Nicolas Cage występuje w “The Old Way” jako Colton Briggs, były rewolwerowiec, który postawił na spokojne życie u boku córeczki. Niestety, pewnego dnia w jego miasteczku zjawia się tajemniczy mężczyzna. To syn kogoś, kogo Colton zabił z zimną krwią lata temu. Bohater będzie musiał stawić czoła swojej mrocznej przeszłości. Jego wróg szuka natomiast okrutnej zemsty.

Ekranową córkę Cage’a, Brooke, zagrała dwunastoletnia Ryan Kiera Armstrong. Dziecięca aktorka pojawiła się ostatnio w thrillerze “Podpalaczka” wraz z Zaciem Efronem oraz w serialu “American Horror Story: Podwójny seans” Ryana Murphy’ego. Zobaczcie oficjalny zwiastun “The Old Way”.

W obsadzie znajdują się również Clint Howard, Shiloh Fernandez, Nick Searcy, Kerry Knuppe, Abraham Benrubi, Noah Le Gros, Boyd Kestner, Dean Armstrong i Adam Lazarre-White. Film wyreżyserował Brett Donowho, który współpracował między innymi z Bruce’em Willisem przy “Akcie przemocy” oraz z Ericiem Robertsem przy akcyjniaku “Seal kontra Predator”.

Zdjęcia do “The Old Way” powstawały w stanie Montana. Na planie pracowała między innymi Hannah Gutierrez-Reed – niesławna z powodu swojego późniejszego udziału w produkcji innego westernu, “Rust”. To ten film, na planie którego zginęła operatorka zdjęć, i w którym wystąpił Alec Baldwin (kontrowersje zniszczyły jego karierę).

Premiera “The Old Way” w amerykańskich kinach odbędzie się już 6 stycznia 2023 roku.

Previous Article
Ucieczka z Nowego Jorku Reboot

Twórcy "Krzyku" przygotują reboot "Ucieczki z Nowego Jorku"

Next Article
Chris Hemsworth

Chris Hemsworth tłumaczy, dlaczego przerywa karierę aktorską

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share