Lupita Nyong’o wystąpi w spin-offie “Cichego miejsca”

Lupita Nyong'o
Lupita Nyong’o w filmie na bazie pomysłu Johna Krasinskiego / Foto: Paramount Pictures, Platinum Dunes

Lupita Nyong’o (“To my”, “Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”) negocjuje warunki swojego występu w nowej odsłonie serii “Ciche miejsce”. Film od wytwórni Paramount nosi tytuł “A Quiet Place: Day One” i zostanie nakręcony przez Michaela Sarnoskiego. Premiera w 2024 roku.

Lupita Nyong’o gwiazdą nowej odsłony serii Ciche miejsce

Projekt “A Quiet Place: Day One” powstał na bazie pomysłu Johna Krasinskiego i nie będzie po prostu trzecią odsłoną serii, a raczej spin-offem. Sam Krasinski – oraz towarzysząca mu na ekranie Emily Blunt – prawdopodobnie nie zagrają w tej części, choć nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Obecnie Nyong’o jest jedyną aktorką wiązaną z filmem “Day One”. Jego producentami będą Krasinski, Michael Bay, Andrew Form i Brad Fuller. Premiera ma odbyć się w marcu 2024 roku. Reżyser, Michael Sarnoski, to twórca doskonale ocenionego dramatu “Świnia”, z Nicolasem Cage’em w roli głównej.

“Day One” ma być początkiem nowej franczyzy, a właściwie całego uniwersum powstałego na kanwie bazowego “Cichego miejsca”. Paramount zakłada, że film okaże się sukcesem i pociągnie za sobą liczne kontynuacje lub spin-offy.

Jednocześnie portal “Deadline Hollywood” informuje o powstaniu “Cichego miejsca 3”, które wyreżyseruje John Krasinski, i które ukaże się w 2025 roku.

Zobaczcie zwiastun pierwszego filmu z tej dochodowej serii.

Previous Article
The Forest Hills Shelley Duvall

Shelley Duvall wraca do aktorstwa po ponad 20 latach

Next Article
Dust Bunny Mads Mikkelsen

Mads Mikkelsen gwiazdą nowego projektu twórcy "Hannibala"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share