“Noc oczyszczenia 6”: Frank Grillo powróci jako Leo Barnes?

Noc oczyszczenia 6 Frank Grillo
Noc oczyszczenia 6 Frank Grillo wróci do serii? / Foto: Universal, Blumhouse, Platinum Dunes

Leo Barnes to jedna z najbardziej lubianych postaci z serii “Noc oczyszczenia”. Bohatera horrorowego cyklu brawurowo odegrał gwiazdor kina akcji Frank Grillo, który niedawno zapowiedział powstanie nowej, szóstej już części “The Purge”. Ma ambitne plany i wierzy, że seria wciąż może powtórzyć sukces swoich pierwszych segmentów.

Noc oczyszczenia 6 Frank Grillo ponownie jako Leo Barnes?

W wywiadzie z czerwca ubiegłego roku Frank Grillo powiedział: “Prawdopodobnie napiszę scenariusz nowej części ‘Nocy oczyszczenia’. Jeśli zechcą tego widzowie, zabierzemy się do roboty. Mam pomysł, jak potrząsnąć serią, przewracając ją do góry nogami.” Gwiazdor przyznał wtedy, że ma pomysł na sequel, który działby się pięć lat po wydarzeniach znanych z “Nocy oczyszczenia: Żegnaj Ameryko”. W jego filmie “Ameryka miałaby zostać ukazana w zupełnie nowym świetle”.

Teraz Grillo znów wrócił do tematu swojej ulubionej horrorowej sagi – tym razem w rozmowie z czasopismem “Empire Magazine”. Oto co powiedział czytelnikom:

— Planuję udział w kolejnej “Nocy oczyszczenia”. James DeMonaco napisał jej scenariusz. Film skupi się na losach Leo Barnesa, reżyserią ponownie zajmie się James. Rozmawiamy z Universalem na temat realizacji. Zobaczymy, czy projekt uda się doprowadzić do skutku, zanim trafię do domu starców.

Prawdopodobnie miałaby to być ostatnia odsłona serii z udziałem Franka Grillo, choć, oczywiście, trudno przewidzieć, jak potoczą się losy “Nocy oczyszczenia” za kilkanaście lat (przykład: seria “Halloween” i udział Jamie Lee Curtis w tym cyklu).

Czytaj też: Frank Grillo zagra w filmie o przygodach “Jamesa Bonda” z Bangladeszu

Leo Barnes po raz pierwszy ukazał się w drugiej części “Nocy oczyszczenia”, z podtytułem “Anarchia”. Został przedstawiony jako były sierżant Departamentu Policji w Los Angeles. W kolejnej odsłonie (“Czas wyboru”) Barnes współpracuje z panią senator Charlie Roan i staje się dyrektorem Tajnych Służb. Rola w “Anarchii” przyniosła Frankowi Grillo nominację do statuetki BloodGuts UK Horror Award.

Ostatnia część “Nocy oczyszczenia” – “Żegnaj Ameryko” – ukazała się latem minionego roku. Pomimo przeciętnych recenzji krytyków zdołała zarobić prawie 80 mln dolarów – czterokrotnie więcej niż wynosił budżet filmu.

Previous Article
Iron Fist Finn Jones

Finn Jones wyjaśnia, dlaczego Netflix anulował serial "Iron Fist"

Next Article
M3GAN

Czy "M3GAN" da początek nowej horrorowej serii? Odpowiadają Blum i Wan

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share